Metro turizm kalitesizliği resimli kanıt

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Son zamanlarda yaşanan olaydan sonra kimileri çıktı karalama vs demişti. Ben fotoğraflar sunarak kalitesizliklerini gözler önüne sereceğim. 
Persembe günü sehir dışı seyehat etmek zorundaydım ve o şehre 3 firma gidiyor şanssızlık şu ki sadece o saatte metro da bilet var. İcime sinmeden mecbur kaldım aldım. Bir baktim ki söfor telefondan kariya kiza bakiyor yazisiyor. Yetmez gibi muavin de sigara iciyor. Bu firmayi artik ayan beyan tüm platformlarda duyurmalı ve toplumu bilinçlendirmeliyiz. Önce mastürbasyon olayi simdi de bu durum. Yeter.
bb5nBb.jpg

jn59gL.jpg

l17MQQ.jpg

X4va63.jpg

E

expert

Guest
Her firma da var dostum sadece metro değil kamil koç da Amca oğlu çalışıyor du her zaman söylüyor du zaten hepsi aynı

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
ben gördüğümü fotoladım kanıt olarak sundum. Başka firmada göreyim onları da çekicem onları da göstericem. olay sonrasında nasıl bu kadar rahat oluyorlar akıl almıyor

E

expert

Guest
İnsanlar ders çıkarsa yaptıklarından zaten aynı hareketleri yapmazlar

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
doğru diyosun ama biyerden de tepki göstermek lazım biz herşeye eyvallah, napalım canım hepsi aynı vs diyen insanlar olduğumuz için hakkımızı yiyorlar ve adam gibi de hizmet vermiyorlar. Yabancı ülkede ufacık bişeyden bile mahkemeye verip müşteri haklı bulunuyor bizde de dünya yansa aman şimdi kim uğraşacak diyoruz neden? çünkü bizde haklıyken adamı haksız konuma düşürüp üstüne de borçlu çıkartacak bir adalet sistemi var.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Metro turizm ile ben 2 yıl seyahat ettim başka bir firma gitmiyordu illallah dedim gerçekten. Firmalar büyüdükçe kontrolü kaybediyorlar. Yaşanan olaylar normal değil, gerçekten ülke olarak ceza vermeyi bile bilmiyoruz diyebilirim. O muavini önce serbest bırakmışlardı, şimdi tutuklandı haberleri var hangisi doğru bilmiyorum.

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Yani bir çok çalışanı da var adam gibi işini yapanları da arada kaynıyor kurunun yanında yaş da yanıyor ne yazık ki. Bir kerelik çok saygılı bir muavine denk gelmiştim sanıyorum ki işten çıkardılar fazla gelmiş olmalı onlara. Face sayfamızda paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Rurouni' Alıntı:
Yani bir çok çalışanı da var adam gibi işini yapanları da arada kaynıyor kurunun yanında yaş da yanıyor ne yazık ki. Bir kerelik çok saygılı bir muavine denk gelmiştim sanıyorum ki işten çıkardılar fazla gelmiş olmalı onlara. Face sayfamızda paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim

Tabii ki kurunun yanında yaşta yanıyor mutlaka, zaten böyle olaylarda hep diğer masum kişileri de düşünüyorum. Adamlar bu işten ekmek kazanıyorlar, diğerleri yüzünden belki de ekmeklerinden olacaklar...

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Halbuki adam gibi bir system olsa kötüyü kabullenmeyen bir system ne yaş yanar ne de biz vicdan sorgularız. Bizim milletimizin merhametini vicdanını kullanıyorlar zaten kullanmayı sevmesek bu kadar dilencimiz olur muydu

E

expert

Guest
En büyük dilenciler başta kardeşim düzgün bir sistem istiyorsanız önce başı kurtaracaksin gövde başsız yürümez:)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri