Microsoft Office Bedava Nasıl Kullanılır?

TITUS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar,

Hocam Microsoft office programlarını nasıl bedava kullanabilirim? yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Hangi sürümü istiyorsanız internete yazıp serial key bulabilirsiniz

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
orjinalleştirme programları var onlara da bakabilirsin veya crack

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Arakadaşın dediği gibi öğrenci maili ile ücretsiz office 365 kullanabiliyorsun

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Üniversite öğrencileri ücretsiz kullanabiliyor diye biliyorum. Fakat yanlış hatırlamıyorsam maillerinde @edu gibi bir ibare olması gerekiyordu. Ayrıntılar aklımda değil. Onun haricinde eğer üniversitede değilseniz internette ucuz ve güvenilir sitelerden tayin edebilirsiniz. Taner Hocam da reklam yapmıştı bir kere galiba. Güvenilir olmasına dikkat edin gerisi önemli değil zaten. Onun haricinde korsan kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

KS

TITUS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Üniversite öğrencileri ücretsiz kullanabiliyor diye biliyorum. Fakat yanlış hatırlamıyorsam maillerinde @edu gibi bir ibare olması gerekiyordu. Ayrıntılar aklımda değil. Onun haricinde eğer üniversitede değilseniz internette ucuz ve güvenilir sitelerden tayin edebilirsiniz. Taner Hocam da reklam yapmıştı bir kere galiba. Güvenilir olmasına dikkat edin gerisi önemli değil zaten. Onun haricinde korsan kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
tmm hocam sağolun

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Satılan ucuz keyler deaktif oluyor bir süre sonra Microsoft programları için . Çok denedim sonuç aynı önermiyorum . Onun yerine eski sürümleri craklı kullanabilirsiniz .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri