Microsoft Subscription Habersiz Para Çekim Talebi

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arkadaşlar selam kartımdan 29.99TL Çekmiş İş Bankası kullanıyorum ve sadece ilk defa bu ay çekmiş ve hiçbir aboneliğim yok neden oluyor böyle bir şey nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar selam kartımdan 29.99TL Çekmiş İş Bankası kullanıyorum ve sadece ilk defa bu ay çekmiş ve hiçbir aboneliğim yok neden oluyor böyle bir şey nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim.
Kartınızın ve bütün bilgilerinizin şifresini değiştirin.
Bankanıza haber verin herhangi bir çalınma söz konusu olabilir.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Kartınızın ve bütün bilgilerinizin şifresini değiştirin.
Bankanıza haber verin herhangi bir çalınma söz konusu olabilir.
MICROSOFT SUBSCRIPTION MSBILL.INFO yazıyor açıklama da, babamla konuştum o karttan işlerini yürüttüğü için iptal ettirmemi söylemiyor dün ziraat bankasını iptal ettirdim o gelsin öyle diyor nasıl bir çözüm uygulayabilirim?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhabalar yapmanız gereken tek şey banka müşteri hizmelerini aramak onlar gerkli yasal işlemi takip edip sizd ne yapılması gerekeni söyleyip parauı hesabınıza iadesini sağlıyorlar benimde başıma aynısı geldi ben İş bankası monil kullanmaktaydım o uüzddn benim bankamda izinsiz be yetkisiz para çekilme ile ilgili bi bölüm vardı beni oraya yönlendirdi müşteri temsilcisi ve para. 3 iş fününde hesabınıZa yatar.

Çoğu kişi bundan muzdarip bir kişi Microsoft şeyinde böyle yazmış.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Merhabalar yapmanız gereken tek şey banka müşteri hizmelerini aramak onlar gerkli yasal işlemi takip edip sizd ne yapılması gerekeni söyleyip parauı hesabınıza iadesini sağlıyorlar benimde başıma aynısı geldi ben İş bankası monil kullanmaktaydım o uüzddn benim bankamda izinsiz be yetkisiz para çekilme ile ilgili bi bölüm vardı beni oraya yönlendirdi müşteri temsilcisi ve para. 3 iş fününde hesabınıZa yatar.

Çoğu kişi bundan muzdarip bir kişi Microsoft şeyinde böyle yazmış.
Onlarda kartı kapatın başka şekilde yardımcı olamıyoruz falan dediler, online ödemeyi kapattırdım, ziraat bankası geldikten sonra iş bankasını da iptal ettireceğim. Şaka gibi gerçekten ya.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri