Yardım Millenicom

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Arkadaşlar ben millenicom bağlatıxam ama KVK metni için bana mesaj attılar ordaki KVK metnindeki dosyayı PDF olrak çıkartıp dolrumammi gerekiyor anlamadım tam olarak

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Arkadaşlar ben millenicom bağlatıxam ama KVK metni için bana mesaj attılar ordaki KVK metnindeki dosyayı PDF olrak çıkartıp dolrumammi gerekiyor anlamadım tam olarak
şu şekilde olması lazım ben öyle yapmıştım sonradan interenti bağlamadan iptal ettim ama yine biliyorum normal yazıcıdan çıkarıyorsun imzalıyorsun sonradan resimlerini çekip atıyorsun. Ve o gerçek belgeleride sonradan o tarafa kargolaman gerekiyordu.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
Kargo ile evrak gönderme varmı ya hala, gibirnet, türknet, müşteri hizmetleri anlatıyor, e devlet üzerinden hallediliyor bu işler bir iki onay ile.

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Kargo ile evrak gönderme varmı ya hala, gibirnet, türknet, müşteri hizmetleri anlatıyor, e devlet üzerinden hallediliyor bu işler bir iki onay ile.
ben bahsettiğim olay haziran felan dı bu sene 1 ayda bağlayamdılar millenicom bende dedim iptal ediyorum ve netspeed'e geçtim onlar tak diye bağladı hemde vaat ettikleri intenetin üstünde de veriyorlar yane ve onda da öyleydi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri