Millenicom'a Geçip Memnun Kalmazsam Başka Sağlayıcıya Geçmek?

Poke Topu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
4 aylık internet sözleşmem var ve çok kötü cs oynarken sürekli dalgalanmalı ping değerleri alıyorum millenicom ise cayma bedelinin 500 TL'ye kadar ödüyor fakat yorumları iyi değil şunu yapmak ne kadar mantıklı millenicoma geçip 3 ay deneme süreci gibi yapıp beğenmezsem netspeede geçmeyi düşünüyorum bu sayede mellenicom 500tlye kadar cayma hakkından faydalanacağım netspeed cayma hakkı karşılamadığı için böyle yapıyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
4 aylık internet sözleşmem var ve çok kötü cs oynarken sürekli dalgalanmalı ping değerleri alıyorum millenicom ise cayma bedelinin 500 TL'ye kadar ödüyor fakat yorumları iyi değil şunu yapmak ne kadar mantıklı millenicoma geçip 3 ay deneme süreci gibi yapıp beğenmezsem netspeede geçmeyi düşünüyorum bu sayede mellenicom 500tlye kadar cayma hakkından faydalanacağım netspeed cayma hakkı karşılamadığı için böyle yapıyorum
onun belli bir düzeni vardır 3 ay değilde 1 yıllık sözleşmede falan öyledir

Erpol

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
faydalanılan haklar tarafınıza sonradan fatura edilir. millenicom geçmeyi düşünüyorsanız 2EE22DE2 indirim kodu ile abone olursanız ikimizde indirimden yararlanabiliriz.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri