Fırsat ModArt 11.499 Tl RTX 3060lı Sistem Çıktı!

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Fiyatı iyi geldi F6 alamayanlar için alternatif olabilir.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Mükemmel , denecek başka bir şey yok. Anakartı kullanıcılar bilir zaten b 550 yaparlar özelleştirme kısmında varsa. İnşallah diğer sistem gibi sorunu olmaz sistemin. Onun dışında yılın en iyi sistemi pc hocası diyordum bu daha ucuza çıktı.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Mükemmel , denecek başka bir şey yok. Anakartı kullanıcılar bilir zaten b 550 yaparlar özelleştirme kısmında varsa. İnşallah diğer sistem gibi sorunu olmaz sistemin. Onun dışında yılın en iyi sistemi pc hocası diyordum bu daha ucuza çıktı.
Sisteme kötü denemez zaten fakat 12k param olsa sanki PC hocasınınkini alırdım gibi geliyor bana o bi tık daha premiummuş gibi geliyor.

YusufLevent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Sistemler aynı eşit yani daha görmedim modart özelleştirmeyi ama bence pch sisteminde ki özelliştirmeler de çok iyiydi ordan bir tık bu sistem daha iyi olabilir

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aynen knk PCH sistemi alanlar pişman. Corsair mesh olmayan kötü bir kasa alamadığı corsair psu alamadığı için pişman. Başkasına sallayıp reklam projesi diye yazan ama kendisini reklam yapan ModArt , sende az değilsin.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Cidden kimse pişman değildir neden öyle dedi anlamadım. Arada 500₺ var oda kasanın hakkı olsun. Modart kasası çok iyi değil diye biliyorum.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Aynen knk PCH sistemi alanlar pişman. Corsair mesh olmayan kötü bir kasa alamadığı corsair psu alamadığı için pişman. Başkasına sallayıp reklam projesi diye yazan ama kendisini reklam yapan ModArt , sende az değilsin.
Kim için yazdınız bu mesajı ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bu arada 3060 eagle modelinin farkı varmı?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İntel stok bitti QLDLWŞFLDL

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri