Modem Değiştirmek Mantıklı mı?

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba yaklaşık 5 senedir kullanmış olduğum Zyxel 3312-B10B  modemi değiştirmeyi düşünüyorum sebebi türk telekomdan Türk Net'e gectiğim icin 75 MPS' hız alabileceğimi söylediler hazır gecmişken yeni bir modem almayı düşündüm sizce iyi olur mu ? Şuanki kullanmış olduğum modemden' menmunum ve internet hızım 50MPS (türktelekom) 4 tane telefon 1 laptop 1 ps4 1 aktif masaüstü oyunlar oynanmasına rağmen cok büyük bir sıkıntı yaşamıyorum buna rağmen yeni modem almalımıyım ? internetten baktığım kadarıyla 5 ghz 1200mps 800mps gibi modemler mevcut şuan ki kullandığım modem ile aralarında devasa bi fark var mı ne önerirsiniz ?

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Hocam merhaba hızınız 75 mbps ama hız 50 alabiliyorsunuz modem yüzünden doğru mu anladım ?
şuan hızım aslında türktelekomda 100mps bi kampanya kullanıyorum ama aylardır 50mps hız alıyorum türktelekomdan bu konudan rahatsızım ve türk telekomdaki taaütüm bugun itibariyle bitti bende türknet'e başvurdum 75mps kesintisiz hız alabileceğimi söylediler.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Anladım hocam. Bence modemi değiştirmeyi bir sıkıntı yaşarsanız gündeminize almanız mantıklı olacaktır. VDSL alt yapısı üzerinden bu hızı alcaksan eğer mantıklısı bu

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Anladım hocam. Bence modemi değiştirmeyi bir sıkıntı yaşarsanız gündeminize almanız mantıklı olacaktır. VDSL alt yapısı üzerinden bu hızı alcaksan eğer mantıklısı bu

yani şuan ki kullandığım modem iyi beni zor durumda bırakmaz yeni modem almama gerek yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri