Modem Tavsiyesi Verebilecek? (Vdsl)

Bursalı1616

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
arkadaşlar 35mbps vdsl internet için ucuz ama uzun yıllar götürecek (kaliteli) bi modem arıyorum yardımcı olabilecek varmı

Son düzenleme:

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
94
TTNet için Keenetic Extra dsl kullandım çok memnundum. İnceleme videosu bile çekip paylaştım. Superonline' a geçince değiştirmek zorunda kalmıştım. Stabil, çekim gücü iyi ve hiç ısınmıyordu. Gayet memnundum. Dsl-N55U sonrasında en sevdiğim modem olmuştur. F/P olarak 300₺ almıştım. Şimdi 1000+ görünce şaşırıyorum.

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
dsl n16 var bende kaç sene oldu alalı bilmiyorum ama hiçbir sorunu olmadı hatta 1 sene önce yere düştü 1 anteni kırıldı hala çalışıyor şu anki fiyatına satılan daha yeni modemler çıkmış olabilir sen genede diğerlerine sor

KS

Bursalı1616

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
dsl n16 var bende kaç sene oldu alalı bilmiyorum ama hiçbir sorunu olmadı hatta 1 sene önce yere düştü 1 anteni kırıldı hala çalışıyor şu anki fiyatına satılan daha yeni modemler çıkmış olabilir sen genede diğerlerine sor
anladım hocam

gnet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kesinlikle AzTech marka modem öneriyorum, güvenlik yönünden de oldukça iyi.

erdempng

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam bende bu modemden var yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Gram sorun çıkartmadı.

vurucu0052

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ttnet

türk telekomu aradığım zaman 720tl gibi bi fiyat çıkardılar modem için
2 defa modemim yandı yıldırımdan dolayı ve her ikisindede 2 gün içinde geldiler yenisiyle değiştirdiler. Evet fiyat yüksek ama hızlı hizmet alma avantajın var. (ttnet)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri