Öneri Modem Ve Akım Korumalı Priz

Antexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Merhaba,

Screenshot_1.png

Yukarıdaki değerlere sahip bir internetim var. 800 - 1000 TL arası bir modem önerir misiniz acaba? 6 yıldır Tenda V300 modem kullanıyordum, bozuldu, çalışmıyor. Artık yeni bir modem almam gerekiyor.

Buna ek olarak bir adette akım korumalı priz alıcam arkadaşlarım bu ürünü kullanıyolar sizce bu iader eder mi?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 27837
Yukarıdaki değerlere sahip bir internetim var. 800 - 1000 TL arası bir modem önerir misiniz acaba? 6 yıldır Tenda V300 modem kullanıyordum, bozuldu, çalışmıyor. Artık yeni bir modem almam gerekiyor.

Buna ek olarak bir adette akım korumalı priz alıcam arkadaşlarım bu ürünü kullanıyolar sizce bu iader eder mi?

Apc Schneider p43b-rs baya iyi alın ömür boyu sorun cikarmaz

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 27837

Akım korumalı priz için arkadaşlara katılıyorum, modem Tplink Vr300 öneririm, f/p modem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri