Soru Moderatör Hakkında Bilgi

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Bu moderatör olayını bir türlü anlamış değilim neye göre seçiliyor tam olarak ne işi yapıyor Taner abi veya İsmail abi olmayınca yetki tamamen onlarda mi? oluyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Merhaba,

Bu moderatör olayını bir türlü anlamış değilim neye göre seçiliyor tam olarak ne işi yapıyor Taner abi veya İsmail abi olmayınca yetki tamamen onlarda mi? oluyor
Dostum moderatorler forum konularındaki hatalardan tanelerden kufurlesmelerden falan sorumlu admi onlari denetliyen kisiler onlarda ayriyeten konu kapatma uygunsuz hareketlerde banlama yetkisi var taner ve ismail abide ise direk forumu kapatabilecek yetki var

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Dostum moderatorler forum konularındaki hatalardan tanelerden kufurlesmelerden falan sorumlu admi onlari denetliyen kisiler onlarda ayriyeten konu kapatma uygunsuz hareketlerde banlama yetkisi var taner ve ismail abide ise direk forumu kapatabilecek yetki var
Moderatör dediğimiz şey liderlik ve tüm yetkiye sayıp olmuyor mu? bizim iş yerinde ayıptır söylemesi eski olduğum için moderatör olarak geçiyor yanımda müdür şef yoksa tüm yetki bende oluyor acaba dedim bende bu forumda ' da moderatör Taner abi olmayınca tüm yetki ona mi? kalıyor.

Onlar gibi fazla değil.
Haa anladım kanka şimdi hep merek ettim şeyden biriyi hep üşendim sormayı. :D

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Moderatör dediğimiz şey liderlik ve tüm yetkiye sayıp olmuyor mu? bizim iş yerinde ayıptır söylemesi eski olduğum için moderatör olarak geçiyor yanımda müdür şef yoksa tüm yetki bende oluyor acaba dedim bende bu forumda ' da moderatör Taner abi olmayınca tüm yetki ona mi? kalıyor.

Haa anladım kanka şimdi hep merek ettim şeyden biriyi hep üşendim sormayı. :D
tahminim sadece , yasaklanma , susturma , cözüldü gibi seyler oldugunu tahmin ediyorum

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Kimse yanış anlamasın lütfen beni bilmediğim şeyi sorup araştıran biriyim yani soru sormak için soran biri değilim bu konuyu anamadığım için soruyorum aranızda '' Sırf soru sormak için soruyor bu adam '' Diyen varsa onun içinde kusura bakmasın şimdiden.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri