11.000-12.500 TL Monıtor Dahıl 11K Ya Sıstem Onerınız Varmıdır 2. El Sıstem De Olur

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
İşlemci
fark etmez
Ekran Kartı
fark etmez
butce dusuk bılıyoruz bu butce ıcın tavsıyenız nedır

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
butce dusuk bılıyoruz bu butce ıcın tavsıyenız nedır

Buna Uygunda 75Hz Falan Monitör Alabilirsin Ama Böyle Yapacağına Bütçeyi Arttırıp 15k Civarı Yapıp Düşükte Olsa Ekran Kartlı Bi Sistem Alman Daha Doğru. Sana Kalmış

2. El Piyasasını Bilmiyorum Bilen Varsa Önerir. Sıfır Olarak Attım Ben

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
444
arkadaşa katılıyorum baktın paran yetmiyor en kötü en ucuzundan monster gaming laptoplara bakabilirsin gerçi onlarda bile fiyat uçtuda en azından monitör parası oraya geçer

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Buna Uygunda 75Hz Falan Monitör Alabilirsin Ama Böyle Yapacağına Bütçeyi Arttırıp 15k Civarı Yapıp Düşükte Olsa Ekran Kartlı Bi Sistem Alman Daha Doğru. Sana Kalmış

2. El Piyasasını Bilmiyorum Bilen Varsa Önerir. Sıfır Olarak Attım Ben
valla ekran kartlı bısey olsa ıyı olur du arkadasa sordum da max 11 k verebılırım dıyo bu sıstemı alsa ıcınede rx 580 taksa olurmu pekı

arkadaşa katılıyorum baktın paran yetmiyor en kötü en ucuzundan monster gaming laptoplara bakabilirsin gerçi onlarda bile fiyat uçtuda en azından monitör parası oraya geçer
lap top fıyatları uctu be kral

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
valla ekran kartlı bısey olsa ıyı olur du arkadasa sordum da max 11 k verebılırım dıyo bu sıstemı alsa ıcınede rx 580 taksa olurmu pekı

lap top fıyatları uctu be kral
Onu Yapıcağına Bütçeyi Arttırıp Direkt Hazır Sistem Alsın 15-16kya

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
i3 10105f
16gb ddr4 3200mhz ram
aorus 4gb gddr5
h410m b msi
450w psu

su sıstem yanındada 60 hz monıtor 10k alınır mı dıyo da bana bence ıslemcı bıraz kotu sızce alınır mı 2. el sıstem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri