Monitör Kriter Dışı Hatası

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116

Ekli dosyalar

• IMG_20230314_182308.jpg
    IMG_20230314_182308.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 21
KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Bilgisayar açılıyorsa çözünürlüğü değiştirmeyi deneyin, tam desteklenmeyen bir görüntü boyutunda olduğundan olabilir.
Evet ama sadec bios açılıyor devamı yok

Bilgisayar açılıyorsa çözünürlüğü değiştirmeyi deneyin, tam desteklenmeyen bir görüntü boyutunda olduğundan olabilir.
Klavye ve mouse kullanılamıyor

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
İşletim sistemi mi kurulu değil, monitörün böyle olması sistemin açılmasına engel olmaması lazım. Resimdeki tarih saat ayarlarını yapıp kaydet çık yapınca ne oluyor?
Win 10 kurulu ama Hiç birşey yapamıyorum

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Tarih ve saati ayarladıktan sonra bios içinde gezinemiyormusunuz? Exit sekmesinden Restore Default yapıp çıkmanız lazım. Olmadı bios pilini çıkarın, 1-2 dk bekleyip geri takın.
Gezinebiliyorum mouse sorunu düzeldi fakat şu an ne yapmalıyım dizide çok yorum kb

Ekli dosyalar

• IMG_20230314_194621.jpg
    IMG_20230314_194621.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 15

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
625
Gezinebiliyorum mouse sorunu düzeldi fakat şu an ne yapmalıyım dizide çok yorum kb
Alttan Default yapın ve Save and Exit yapın, bir sıfırlansın. Ardından boot sekmesini kontrol edin, windows kurulu diskiniz seçili olsun. Docp'yi sonradan siz açtıysanız ondan kaynaklanıyor da olabilir sorun.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Alttan Default yapın ve Save and Exit yapın, bir sıfırlansın. Ardından boot sekmesini kontrol edin, windows kurulu diskiniz seçili olsun. Docp'yi sonradan siz açtıysanız ondan kaynaklanıyor da olabilir sorun.
Teşekkürler şu an deniyorum

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Merhaba monitör ayarlarınızla mı oynadınız acaba ? Hz değiştirmek için 3.parti bir uygulama mı kullandınız?

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Böyle gözüküyor

Merhaba monitör ayarlarınızla mı oynadınız acaba ? Hz değiştirmek için 3.parti bir uygulama mı kullandınız?
Hayır ama önceki sahibi oc yapmış aldığımda sorun yoktu sadece çözünürlük değiştirdim böyle oldu

Ekli dosyalar

• IMG_20230314_200050.jpg
    IMG_20230314_200050.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 2

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Evde TV varsa kasayı HDMI ile ona takıp açılırsa, kullanılan 3.partı uygulamadan değerleri sıfırlayıp normal ayarlara getirip monitörünüzü tekrar deneyin.
Amd için CRU diye bir program kullanıyorlardı genelde... Nvidia içinde oluyordur eğer kullanıldıysa o programdaki çzönürülük ayarlarını sıfırlayın düzelmesi gerek.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Evde TV varsa kasayı HDMI ile ona takıp açılırsa, kullanılan 3.partı uygulamadan değerleri sıfırlayıp normal ayarlara getirip monitörünüzü tekrar deneyin.
Amd için CRU diye bir program kullanıyorlardı genelde...
Ama ben aldığımda hiçbir sorun yoktu ben çözünürlüğü değiştirdim ondan sonra oldu knk

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Onun belirlediği çözünürlük dışında çözünürlük ayarı yaptığınız için olabilir kaybedeceğiniz bir şey yok bu durumda, eğer denerseniz çözüm olabilir. Denemek ister misiniz?
TV ye bağlarsam ne değiştirmem gerekiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri