monitör önerisi acil!!

djerke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar evimde 8 senedir kullandığım wxga 19" monitörüm vardı ve arızalandı şimdi yeni bir monitör alıcam fakat çok kararsız kaldım hem marka olarak hem panel olarak öncelikle profesyonel olarak online oyun falan oynamıyorum fifa pes ve onun benzeri oyunlar ile işim oluyor şimdi aşağıda paylaştığım modeller sizce nasıl ve buna benzer önerileriniz var mı

samsung 

Hp

asus

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
*Asus oyuncular için aralarında ki en büyük olanı diğerlerine göre ekstra DVI var diğer özellikleri diğer monitörler ile aynı ve görüş açısı dikey/yatay 170°(H)/160°(V) tepkime süresi 1 ms kutuda VGA kablo geliyor 60Hz

*Hp tepkime süresi 7 ms görüş açısı yatay/dikey 178° / 178° kutuda VGA kablo ile geliyor 60Hz

*Samsung tepkime süresi 4 ms görüş açısı yatay/dikey 178°/178° kutuda VGA kablo ile geliyor 60Hz

Ben olsam Asus alırım oyuncu monitörü. Monitöre 170 derece açıdan bu zamana kadar bakma ihtiyacı duymadım ve DVI gibi alternatif girişi olması güzel. Ama senin yerinde olsam Display Portlu bir monitör bakardım. Ama o monitörlerin fiyatları da pahalı.

KS

djerke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
*Asus oyuncular için aralarında ki en büyük olanı diğerlerine göre ekstra DVI var diğer özellikleri diğer monitörler ile aynı ve görüş açısı dikey/yatay 170°(H)/160°(V) tepkime süresi 1 ms kutuda VGA kablo geliyor 60Hz

*Hp tepkime süresi 7 ms görüş açısı yatay/dikey 178° / 178° kutuda VGA kablo ile geliyor 60Hz

*Samsung tepkime süresi 4 ms görüş açısı yatay/dikey 178°/178° kutuda VGA kablo ile geliyor 60Hz

Ben olsam Asus alırım oyuncu monitörü. Monitöre 170 derece açıdan bu zamana kadar bakma ihtiyacı duymadım ve DVI gibi alternatif girişi olması güzel. Ama senin yerinde olsam Display Portlu bir monitör bakardım. Ama o monitörlerin fiyatları da pahalı.

çok kararsızım halen asus çok modeli var daha alınacak ama işte dediğim gibi oyunla öyle fazla zaman geçiren biri de değilim peki philips nasıl sizce??

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri