Öneri Monitör Önerisi

duranus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Arkadaşlar 3070Tİ R5 5600 sistemim var monitör alacağım genellikle csgo ve hikayeli oyunlar oynuyorum sizce 2k mı 1080P bir monitör mü almalıyım öneri alabilir miyim ?

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Arkadaşlar 3070Tİ R5 5600 sistemim var monitör alacağım genellikle csgo ve hikayeli oyunlar oynuyorum sizce 2k mı 1080P bir monitör mü almalıyım öneri alabilir miyim ?
2k alabilirsin bence ,bütçe nedir

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
Hikayeli de oynayacağınız için 2k mantıklı

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Peki 2k monitörde vs için 1024 e çekeceğim yine sıkıntı çıkar mi
Csde yapacaksanız sanırım,bi sorun olmaz .
Bütçe çıkarsa alın derim çıkmazsa VA panelli bir monitör diğer attığım nano ips. VA panel ipsnin bi tık altı ama yine de bu fiyata güzel bir monitör

Bütçe çıkarsa alın derim çıkmazsa VA panelli bir monitör diğer attığım nano ips. VA panel ipsnin bi tık altı ama yine de bu fiyata güzel bir monitör
Ayrıca lg olan acayip büyük csde büyük o kadar büyük monitör önermiyorum max 27 inç

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

Ayrıca lg olan acayip büyük csde büyük o kadar büyük monitör önermiyorum max 27 inç

Curved isterseniz va panelli bi monitör ben de MSI 'in ips monitörünü kullanıyorum memnunum renkleri çok iyi veriyor

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

AFŞİN EDREMİTLİ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
2k monitör gereklidir bütçe nedir

samsungda ghosting sorunu olabilir

Samsung 22 ay kullandım, ghosting sorunu ilk parti ürünlerinde varmış, bana hiç denk gelmedi. İncelemesini de detaylı bir kaç video ile yaptım. Samsung Oddyssey G5 olarak YouTube da aratılırsa çoğunlukta benim incelemelerim ön arama sonuçlarında çıkıyor. Soru varsa cevaplarım, çok kurcalamıştım monitörü. Kesinlikle ghosting olacak diye bir durum yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri