Çözüldü Monitör Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Malkom-x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar oyun için linkini verdiğim monitör nasıl sizce? Gigabyte geçen tavsiye edilmişti ancak fiyatı uçmuş maalesef.

Başka tavsiyelerde olabilir.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
İki üründe kaliteli. Senin paylaştığın ürün VA panel tipi ve 165 hz. Çağdaşın paylaştığı ürün IPS panel 144hz. Oyun için ikiside iyidir. Panel tiplerine göre istediğine yönelebilirsin. İkisi de oyun için yeterli. Valorant - CSGO tarzı oyunlar ağırlıklıysa 165hzden dolayı Philips daha iyi gider.

KS

Malkom-x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Cevaplar için teşekkür ederim herkese.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164

gigabyte g24f 2 hala itopyada indirimde 3400 tl 180hz 24 inch ben aldım şuan masamda duruyor 0 ölü pixel ghosting de çok çok az
hocam değerlendirme yapar mısınız sizce nasıl bir ürün ? alınır mı ? daha iyi alternatifi yok sanırım şuan..

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
hocam değerlendirme yapar mısınız sizce nasıl bir ürün ? alınır mı ? daha iyi alternatifi yok sanırım şuan..
Hocam Sana Kısaca Şöyle Anlatayım Bu Fiyata Daha İyisini Bul Gel Elinden Öpeyim 2 Tane HDMI 2.0 1 Adet DP 1.4 Girişi Mevcut 2 Tane De USB 3.2 Ve 1 Adet Combo Jak Girişi Var Yani Hem Kulaklık Hem Mikrofon Kutusundan 1 Tane HDMI 2.0 Kablosu Ve Güç Kablosu Çıkıyor Muazzam Ürün OC Yapıp 180HZ Kullanabiliyorsun FREESYNC Premium Ve HDR Destekli Bana Gelen Üründe Hiç Hata Yok Kesinlikle bu Fiyata Kaçırılmaz

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam Sana Kısaca Şöyle Anlatayım Bu Fiyata Daha İyisini Bul Gel Elinden Öpeyim 2 Tane HDMI 2.0 1 Adet DP 1.4 Girişi Mevcut 2 Tane De USB 3.2 Ve 1 Adet Combo Jak Girişi Var Yani Hem Kulaklık Hem Mikrofon Kutusundan 1 Tane HDMI 2.0 Kablosu Ve Güç Kablosu Çıkıyor Muazzam Ürün OC Yapıp 180HZ Kullanabiliyorsun FREESYNC Premium Ve HDR Destekli Bana Gelen Üründe Hiç Hata Yok Kesinlikle bu Fiyata Kaçırılmaz
Gigabyte modelini öneririm SS IPS panel ve oc ile 180Hz yapılabiliyor dediğiniz gibi.

SS IPS nedir ?

Süper Hızlı IPS (SS IPS), görüntü kalitesi ve tepki süresi arasındaki dengeyi ortadan kaldırdı. SuperSpeed IPS, tipik IPS panellerine oldukça benzer, ancak daha ince sıvı kristal katmanı ve daha yüksek sürüş voltajı ile SS IPS, tipik IPS'ye kıyasla yanıt süresi açısından 4 kat daha hızlıdır.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Gigabyte modelini öneririm SS IPS panel ve oc ile 180Hz yapılabiliyor dediğiniz gibi.

SS IPS nedir ?

Süper Hızlı IPS (SS IPS), görüntü kalitesi ve tepki süresi arasındaki dengeyi ortadan kaldırdı. SuperSpeed IPS, tipik IPS panellerine oldukça benzer, ancak daha ince sıvı kristal katmanı ve daha yüksek sürüş voltajı ile SS IPS, tipik IPS'ye kıyasla yanıt süresi açısından 4 kat daha hızlıdır.
hocam tekrar yükselir mi ya şöyle 1 hafta falan yine bu fiyatta kalırsa çok muazzam olur bugün doa ile iademi gaming.gen firmasına verdim iadeyi bekliyorum... yoksa lenovo modelini alacağım o da iyi.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
hocam tekrar yükselir mi ya şöyle 1 hafta falan yine bu fiyatta kalırsa çok muazzam olur bugün doa ile iademi gaming.gen firmasına verdim iadeyi bekliyorum... yoksa lenovo modelini alacağım o da iyi.
Bilemem kardeş bilemem ekonominin ne kadar yükseleceğini ve fiyatların yükselip yükselmeyeceğini bilemem - Ramiz Karaeski

Şaka bir yana tekrar artarmı bilmiyorum artabilir zaten neden bu kadar ucuz fiyata sattıklarını merak ediyordum arttırdılar önermemeye başladım düşürdüler :D

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Bilemem kardeş bilemem ekonominin ne kadar yükseleceğini ve fiyatların yükselip yükselmeyeceğini bilemem - Ramiz Karaeski

Şaka bir yana tekrar artarmı bilmiyorum artabilir zaten neden bu kadar ucuz fiyata sattıklarını merak ediyordum arttırdılar önermemeye başladım düşürdüler :D
hocam talep var anladılar demek ki... inşallah yükselmez. acıbadem mağazasının da dibinde oturuyorum direkt gidip testleri yaptırıp alacağım... heyecan dorukta.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

gigabyte g24f 2 hala itopyada indirimde 3400 tl 180hz 24 inch ben aldım şuan masamda duruyor 0 ölü pixel ghosting de çok çok az
Biz paylaşım yaptığımız sırada fiyatı +4k idi. Düşüş yaşanmış güzel oldu bu. Bizim önerdiklerimizi es geçin Gigabyte ürünü tercih edin direkt.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Fiyatlarda forumların da ciddi etkisi oluyor. Çok önerdiğimiz modeller stok sıkıntısı çekince fiyat artırıyorlar stok yenilenene kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri