monitor yenileme hizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spartacus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
selamlar hocam. oncelikle sizlere danisarak topladigim sistemden yazmanin mutlulugunu yasiyorum. sistem gayet stabil ve guzel calisiyor. ne kadar tesekkur etsem az. sadece aldigim monitorde https://www.asus.com/Monitors/VG248QE/ 59 hz uzerine cikamiyorum. yardimci olursaniz tsk ederim...

Garezm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Monitor ve Ekran kartı bağlantısı için hangi kabloyu kullanmaktasınız. ve gelişmiş Görüntü ayarlarından HZ yükseltmeyi denediniz değil mi

KS

spartacus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Garezm' Alıntı:
Monitor ve Ekran kartı bağlantısı için hangi kabloyu kullanmaktasınız. ve gelişmiş Görüntü ayarlarından HZ yükseltmeyi denediniz değil mi

hdmi ile bagli. ayarlardan en fazla 70 hz cikabiliyorum. acaba display port baglamak sartmidir

Garezm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Display Port ile bir deneyiniz Benimde 60HZ üstüne çıkamaz iken 75 e Display ile çektim.  Display ile deneyip tekrar bi bakalım

KS

spartacus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Garezm' Alıntı:
Display Port ile bir deneyiniz Benimde 60HZ üstüne çıkamaz iken 75 e Display ile çektim.  Display ile deneyip tekrar bi bakalım
tamamdir yalniz yeni aldigigim monitorden display port kablosu cikmadi. artik yeni alip deneyelim

Garezm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
HDMİ 1.3 sanırım FullHD de 144HZ destekliyor sizin kinin daha düşük sürüm olması muhtemel. DisplayPort 1.0 Full HD 144HZ destekliyor DP alınca Sorununuz Çözülecektir.

KS

spartacus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Garezm' Alıntı:
HDMİ 1.3 sanırım FullHD de 144HZ destekliyor sizin kinin daha düşük sürüm olması muhtemel. DisplayPort 1.0 Full HD 144HZ destekliyor DP alınca Sorununuz Çözülecektir.
olabilir. displayport icin dikkat etmem gereken 1 sey varmi yada sizin 1 oneriniz varsa alirim

Garezm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bazı kullancıların Fikri Ugreen ve Paugge Markaları yönünde olmuş Onun dışında benim de detaylı bilgim yok maalesef :) belki arkadaşlar daha fazla yardımcı olabilir

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Aynı monitörü kullanıyorum hocam. Hiç uğraşmadan direk bir Display-Port kablosu alın :)

Ürünün kutusundan çıkmıyor maalesef

KS

spartacus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Aynı monitörü kullanıyorum hocam. Hiç uğraşmadan direk bir Display-Port kablosu alın :)

Ürünün kutusundan çıkmıyor maalesef

mecburen oyle yapacagiz. tskler yardimlar icin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri