Monitörümde ghosting varmı acaba ?

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Asus vg24vq monitörr sahibim ghosting varmı ?

Ekli dosyalar

• 25117A1B-27FA-4B79-964A-8467E69E58D3.png
    25117A1B-27FA-4B79-964A-8467E69E58D3.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 42

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Asus vg24vq monitörr sahibim ghosting varmı ?
yok diyenler ne yaşıyor bilmiyorum ama evet var %50 ghosting mevcut hocam

Va paneller demi daha çok oluyor ips temi benimki va
ghostingin en çok olduğu panel va paneldir zaten hiç kimse tarafından önerilmez en iyi panel türü ips veya daha gelişmiş nadir satılan panel nano ips veya rapid ips dir bunlarda asla ve asla ghosting görülmez ama rapid ve nano ipsin fiyatları çok yüksektir , alıcaksanız ips dışında monitör almayınız iyi forumlar

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
ghosting ufodan başka farklı bir kaç tane gözüküyorsa vardır

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
ghosting ufodan başka farklı bir kaç tane gözüküyorsa vardır
ufoların arkasında siyah gölge ne kadar çoksa o kadar ghosting vardır hocam ufoların çok olmasıda buna dahildir , zaten ghostingin türkçesi gölgelenme yani mantık olarak arkadaki siyah izlere veriliyor bu ad

bella ciao

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
ben fps oyunları oynadığım için şahsen bu ghosting seviyesi beni rahatsız ederdi bana normalden fazla geldi onu da VA panel olmasına bağlıyorum.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
ben fps oyunları oynadığım için şahsen bu ghosting seviyesi beni rahatsız ederdi bana normalden fazla geldi onu da VA panel olmasına bağlıyorum.
ghostingin eksisi göz yorması baş ağrısı hatta bazen göz bozulması gibi şeyler yaşatabiliyor , benim 2. monitörümde ghosting var ve önceden bazen gözüm çok yoruluyordu çok araştırma yapmam sonucu monitörler ile ilgili tüm bilgileri öğrendim gidip ips panel aldım ve gayet memnunum ips panelden şaşmayınız

bybarisss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
70
ghostingin eksisi göz yorması baş ağrısı hatta bazen göz bozulması gibi şeyler yaşatabiliyor , benim 2. monitörümde ghosting var ve önceden bazen gözüm çok yoruluyordu çok araştırma yapmam sonucu monitörler ile ilgili tüm bilgileri öğrendim gidip ips panel aldım ve gayet memnunum ips panelden şaşmayınız
Çok doğru. G24F-2 alıcak gibiyim

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
sürekli stok bitip yeniliyor şu anda stokta bence bu fiyata alınabilecek en iyi monitörlerden birisi bu görünüşe aldanma
kesinlikle alınır hocam 180 hz oc birde ve + pivot ips panel cok iyi

bybarisss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
70
sürekli stok bitip yeniliyor şu anda stokta bence bu fiyata alınabilecek en iyi monitörlerden birisi bu görünüşe aldanma
Haklısın valla. Hoparlör yok ve ayriyeten dp kablosu alıcam ama yinede alıcam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri