MONSTER Hk.

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Arkadaşlar bugün kadiköy monstera gittim almaya. Gelen satış elemanına sorular sordum ama tam cevap alamadım sizin bilginiz varsa cevaplar mısınız ?

1)Bana bu cihazda mux switch yok dedi ????

2)Ben ona 240hz bir monitör takıp takamayacağımı sordum
Bana cihazda hdmi 2.1 var eğer monitöründe 2.1 ise 240hz destekler dedi ama benim monitörde 2.0 var sizce destekler mi ?

3)Ben hdmi üzerinden görüntü aktarırken mux switch açık kalıyor mu yani fps düşüyor mu yoksa sabit mi kalıyor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hdmi 2.0 240hz destekliyor. Görüntü aktarımıyla fps düşmüyor hatta güç tüketimi değiştiği için arttığını bile söyleyenler var. Ayrıca Monster pek önerilen bir marka değil.

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Hocam başka çarem yok bir yerden gidip almam lazım vatan deseniz çok pahalı alabileceğim en iyi yer burası. Zaten Kadiköyde oturuyorum bir şey olursa 15dkda götürebilirim.

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Hocam başka çarem yok bir yerden gidip almam lazım vatan deseniz çok pahalı alabileceğim en iyi yer burası. Zaten Kadiköyde oturuyorum bir şey olursa 15dkda götürebilirim.
Marka olarak hocam, önerilmiyor. Kuzenimde var çok ısınma sorunu yaşıyor. Vaat edilen fps den daha az alıyor. (Şubeden aldı)

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Hocam vatan gibi mağazası olan başka bir yerde daha iyi ne alabilirim ?
Marka olarak hocam, önerilmiyor. Kuzenimde var çok ısınma sorunu yaşıyor. Vaat edilen fps den daha az alıyor. (Şubeden aldı)

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
istanbulda oturup tek mağaza monster mi kaldı gerçekten ustam hiç mi yok yakın bir itopya şubesi falan

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Beyler çok farklı bir karar aldım bir tane kasa alıcam 15k bir tane de laptop alıcam 10k civarına okulda ders çalışmak ve kütüphaneye götürmek için sizce ne alıyım ? laptop ince hafif olursa çok iyi olur

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
Bende daha önce monster kullanmıştım. Daha yanaşacağımı sanmıyorum. İnanılmaz ısınıyor ve kasıyordu(özellikleri fena değildi)

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34

Bu ikili nasıl beyler ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri