Monster Laptop Önerisi Bütçe Maks 25 - 30K (Mayıs 2022)

Lazor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Uzun süredir laptop alma arayışındayım. Sanırım Teknik Servis iyiliğinden dolayı Monster alacağım. Bütçem max 25-30k. Monster almamın sebebi tamamen F/P olması ve Teknik Servisin ilgisi. Monsterın hangi modelini almalıyım? Sizin fikirlerinize de açığım.

Son düzenleme:
KS

Lazor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İlle de monster olması zorunlu mu?
MSI , ASUS gibi markalarda bütçeme uygun uzun vadeli ve yüksek performanslı ürün bulamadım. Saydığım markalardaki ürünler bütçeme göre düşük sistemli genel olarak. Monsterı F/P olarak düşündüğüm için monster diye söylemiştim. Ek olarak Teknik servisinin de iyiliğini düşünerek. Başka F/P marka gelmedi aklıma.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,732
MSI , ASUS gibi markalarda bütçeme uygun uzun vadeli ve yüksek performanslı ürün bulamadım. Saydığım markalardaki ürünler bütçeme göre düşük sistemli genel olarak. Monsterı F/P olarak düşündüğüm için monster diye söylemiştim. Ek olarak Teknik servisinin de iyiliğini düşünerek. Başka F/P marka gelmedi aklıma.
Yukarıda önerdiğim ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

KS

Lazor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ürün güzel. Listeme alayım, teşekkürler önerin için.

KS

Lazor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Genellikle Tulpar V7 serileri iyi oluyor gördüğüm kadarıyla.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Tulpar V7 serisini tavsiye ederim. 300 hz lik bir model daha var fakat 3060 ekran kartına sahip. Alacaksanız 3070 alın derim ben.

KS

Lazor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Farklı marka alternatif isterseniz, F/P oranları yüksek öneriler yaparım.
Farklı marka olarak alternatif alabilirim, benim genellikte takıldığım nokta satış sonrası destek. İnanın uzun süredir araştırıyorum hala karar veremiyorum. MSI, Asus gibi markalarda bile satış sonrası destek bakımından herkes şikayetçi. Satış sonrası desteğe takılmamın sebebi de yüksek fiyatlar ödedikten sonra mağdur olmak istememem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri