Soru Monster RTX 4050 RTX 4060 Gelmiş Alınır Mı ?!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhabalar Hocam Monster Note Book'a RTX 4050 -/- 4060 Laptoplar Gelmiş Sizce Almaya Değer Mi Çok Fazla Bir Performans Beklentim Yok Zaten Bi RTX 5090 Gücü Falan İstemiyorum Sadece 13-/-15 Yıllık Olan Şu PC'mden Kurtulmak İstiyorum Eğer Alınmaz Diyorsanız Sizin Önerieriniz Nelerdir Bütçeyi Soracak Olursanız Monster RTX 4050 Üzerinden Hesaplayın O Civar Diyebilirim Ama Söylemem Gerekek Bir Kaç Şey Var 1.Olarktan Aldığım Yerde Daha Alırken Opsyonel Olarak 1Tb M.2 Ve 2x8=16 Gb Ram Taktıracağım Sonradan Evde Kendim Uğraşmak İstemiyorum Aldığım Yerde Takılıp Bana Öyle Gönderilsin İstiyorum Sonradan Takıldığında Bir Takım İstenmeyen Olaylar Yaşanabiliyor Kendi Hatalarını Tüketiciye Yontmak Gibi Bunlar Olmasın İstediğim İçin Böyle İStiyorum (Çok Yakınımdan Bİrinin Başına geldi 3 Yıl Onunla İlgili Dava İle Uğraştı En Son Parasının Yarısını ALabildi Falan Bu Tarz Saçma Durumlar Oluştu) 2.Olarak Ta Hocam SD Kart Giriş Kısmının Olmasını İstiyorum Teleonumda Vsr Zamanında Kullandığım Sd Kartların İçinde Ne Var Diye Takıp Bakmak İstediğimde Yarım Saat Telefonla Vsr Uğraşmak İstemiyorum Ondan DOlayı Yaa Extra Bir parat İle Falan da Uğraşmak İstemiyorum 3.Olarak İse Ekran Kartı 45W Üstü Olarak Arıyorum Ve Ayrıca Ekran Görüntüdür Çözünürlüktür 1080p 60Fps Olarak Kullanacağım İçin Ekstra Fazladan Bir Özellik Olması Ekran İçin Bana Ekstra Maliyet Olarak Döneceğinden Pek Umrumda Değil O Kısım. Biraz Paket İster Gibi Oldu Ama Aradığım Laptop Bu Şekilde Sizlerde Öneri Yapacak Olursanız Bunlara Göre Önerirseniz Sevinirim.
Kolay Gelsin, İyi Ve Sağlıklı GÜnler Dilerim.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Hocam İyi Hoş Ram Ekleyebiliyoruz Da 500Gb M.2 Bana Yetmez Onu Nasıl Halledecez (Benim Elime Gelmeden) Yoksa Affola Ben Mi Körüm De Görmedim.

Hoca mBide Şöyle Bişey Buldum Sizce Nasıldır

Licht

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam İyi Hoş Ram Ekleyebiliyoruz Da 500Gb M.2 Bana Yetmez Onu Nasıl Halledecez (Benim Elime Gelmeden) Yoksa Affola Ben Mi Körüm De Görmedim.

Hoca mBide Şöyle Bişey Buldum Sizce Nasıldır
ısınma sorunu var casper alma
bunlar iyi diye duydum alacaksan bence bu 2sinden birine yönel monster veya casper yerine

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
ısınma sorunu var casper alma
bunlar iyi diye duydum alacaksan bence bu 2sinden birine yönel monster veya casper yerine
Hocam İyi Hoşta Eve Geldiğinde Değil Ben Direkt ALdığım Yerden 2x8gb=16Gb Ram Ve 1Tb M.2'li Olarak ALacağım Evde Tekrardan Sök Tak Uğraşmayacağım Sizin bu Attıklarınız İyi Hoş Güzel De Yükseltme Yok Sitede. Yazımda Hatta Neden Böyle İstediğimi Belirtmiştim Diye Hatırlıyorum Neden Böyle Diyon Dersen Bakabilirsin Hani.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri