Mouse Önerisi

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
300-500TL arasında gaming mouse önerisinde bulunabilir misiniz benim bulduğum ürünün linkini aşşağıya bırakıyorum (SteelSeries Rival 3 Gaming Mouse ) sizde önerilerinizi bu iyi veya bende var gayet kullanışlı gibisinden belirtebilirseniz sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Rival 3 kullanıyorum al geç diyebilirim renklerini ayarlayabiliyorsun renklerin hızını arttırabiliyorsun.
DPI ayarlayabiliyorsun.

KS

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

düşünmeden al kablosuz faktörü çok çok iyi
Knk evet güzel üründür bilemiyorum ama kablosuzlarda oyunlar için sıkıntı olacağını düşündüğüm için kablosuz tercih etmek istemiyorum aslında kablosuz daha çok işime gelir iş v.b durumlar için ama oyunlarda kablolu bence daha iyi.

:D:D Hayat.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Knk evet güzel üründür bilemiyorum ama kablosuzlarda oyunlar için sıkıntı olacağını düşündüğüm için kablosuz tercih etmek istemiyorum aslında kablosuz daha çok işime gelir iş v.b durumlar için ama oyunlarda kablolu bence daha iyi.

:D:D Hayat.
bu mouseda oyunlarda sıkıntı yaşaman için robot olman lazım değindiğin nokta gecikme ise hissedemiyeceğin şekilde az bi gecikmesi var zaten oyuncu mouse'si olarak üretiliyor üstelik kablo can sıkıcı olabiliyor bazen kablosuzda özellikle düşük senste oynuyorsan en idealidir

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
bu mouseda oyunlarda sıkıntı yaşaman için robot olman lazım değindiğin nokta gecikme ise hissedemiyeceğin şekilde az bi gecikmesi var zaten oyuncu mouse'si olarak üretiliyor üstelik kablo can sıkıcı olabiliyor bazen kablosuzda özellikle düşük senste oynuyorsan en idealidir
Rival 3 ün kablosuzu da var diye hatırlıyorum incelenebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri