Mouse önerisi

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Eğer daha ucuz ama kaliteli arıyorsan bende şuan aynısını kullanıyorum.

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Eğer daha ucuz ama kaliteli arıyorsan bende şuan aynısını kullanıyorum.
Hangisini seçersin sen olsan ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Glorious mouseları kalitelidir şahsen tercih edecek olsam çok kararsız kalırdım diğeri de çok iyi incelemelerini izleyip tercih edin diyebilirim.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Glorious yerine Rival 3'ü daha çok önerirdim ben. Bu arada ne tarz oyunları daha sık oynuyorsun? Elinin boyutu nedir ve mouse tutuşşeklin nedir? Bunlar bence nemli etmenler. Ona göre ben de bir şeyler önerebilirim.

Bir de kablolu kablosuz fark eder mi?

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Glorious yerine Rival 3'ü daha çok önerirdim ben. Bu arada ne tarz oyunları daha sık oynuyorsun? Elinin boyutu nedir ve mouse tutuşşeklin nedir? Bunlar bence nemli etmenler. Ona göre ben de bir şeyler önerebilirim.

Bir de kablolu kablosuz fark eder mi?
Lol valo fps oyunları elimin boyutları 18 cm uzunluk 9cm genişlik mouse tutuş şeklimde yapıştırıyorum elimi mouse daha rahatım öyle kablosuz olursa bi tık daha iyi olur olmazsa da niye yok demem yani çık önemli bir şey değil benim için.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Lol valo fps oyunları elimin boyutları 18 cm uzunluk 9cm genişlik mouse tutuş şeklimde yapıştırıyorum elimi mouse daha rahatım öyle kablosuz olursa bi tık daha iyi olur olmazsa da niye yok demem yani çık önemli bir şey değil benim için.
O zaman sana bu fare tam olacaktır. kablolu olduğuna bakma çok güzel biir sensörü ve ekstra yenilikçi teknolojileri var.

Tam bir rekabetçi faresidir.

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
O zaman sana bu fare tam olacaktır. kablolu olduğuna bakma çok güzel biir sensörü ve ekstra yenilikçi teknolojileri var.

Tam bir rekabetçi faresidir.
Model d ve rival 3ün görüntüsü çok hoşuma gitti ikisi arasında kaldım açıkcası ya da msi gm11 de olabilir

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Hocam güzellerde sarmadılar beni bi de setupu full siyah beyaz yapcam büyük ihtimal beyaz mouse falan alabilirim
Şahsen beyaz model almam. Alıyorsanız da her kullanımdan sonra temizleseniz dahi ileride renginde sararma ve kötü görüntü oluşmaya başlar. Bir kez daha düşün derim. Uzun vadeli kullanma niyetiniz varsa ileride üzebilir.

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Şahsen beyaz model almam. Alıyorsanız da her kullanımdan sonra temizleseniz dahi ileride renginde sararma ve kötü görüntü oluşmaya başlar. Bir kez daha düşün derim. Uzun vadeli kullanma niyetiniz varsa ileride üzebilir.
Model d ve harpoonlar arasında bi seçim yapcak gibi duruyorum daha derinlemesine incelemem lazım onun için sağol uzun kullanımı pek düşünmemiştim ben.

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Biraz küçük gelebilir ama bunu önerebilirim

Bunu da inceledim model d daha iyi gibi duruyo ama bu da çok fena iyi diyolar. Bu tarz bildiğin varda daha fazla atabilir misin.

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Bunu da inceledim model d daha iyi gibi duruyo ama bu da çok fena iyi diyolar. Bu tarz bildiğin varda daha fazla atabilir misin.
Doğru diyolar hocam aşırı fp mouse.

Bu da iyi hocam ama viper mini gibi küçük yine. Üstte beyaz bakıyorum dediğiniz için beyaz attım ama siyahı daha ucuz.

KS

Cyberborg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Doğru diyolar hocam aşırı fp mouse.

Bu da iyi hocam ama viper mini gibi küçük yine. Üstte beyaz bakıyorum dediğiniz için beyaz attım ama siyahı daha ucuz.
Bunun beyazı çok hoş ama viper mini daha iyi değil mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri