Mouse Pad Önerisi

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Selamlar arkadaşlar , 6 aydır kullandığım steel series Prism xl mouse pad aşındığı ve kaymamaya başladığı için ve beyazlaşmalar olduğu için bugün iade ettim , sizden steel series dışında bir markadan mouse pad önerisi istiyorum, bilindik bir marka olsun max 500 tl olursa sevinirim.
Ayrıca ilerde aşınma kaymama gibi sorunlar yaşamak istemiyorum lütfen ona göre bir öneri yapın rgb olup olmamasıda önemli değil. Klavye ile mouse u kapsarsa daha iyi olur

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225

_berkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Bir kaç kişi daha bunu önerdi aşınma sorunu vs olmaz değilmi hocam bunda steel series gibi
Hocam açıkçası longtengi deneyimlemedim ama bir arkadaşım düz klasse serisi bir mousepadı uzun zamandır kullanıyor. Longteng serisi normalden daha dayanıklı ve daha performanslı olduğunu düşünürsek bir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum

Her kumaş mousepad illaki aşınır önemli olan bütçe nazarında en uzun ömürlüsünü seçmek. Biraz bütçe arttırarak cam mousepade de geçebilirsiniz isterseniz ancak alışma süreci nasıl olur bilmiyorum.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Hocam açıkçası longtengi deneyimlemedim ama bir arkadaşım düz klasse serisi bir mousepadı uzun zamandır kullanıyor. Longteng serisi normalden daha dayanıklı ve daha performanslı olduğunu düşünürsek bir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum

Her kumaş mousepad illaki aşınır önemli olan bütçe nazarında en uzun ömürlüsünü seçmek. Biraz bütçe arttırarak cam mousepade de geçebilirsiniz isterseniz ancak alışma süreci nasıl olur bilmiyorum.
Valla ucuz birşey almamak için steel seriese 600 tl vermiştim 1 ayda aşındı kayganlığı gitti ..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri