Mouse takılıyor arada sırada yardım lazım

quadfz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba sistem özelliklerimi aşağıya bırakıyorum sorunum da şu mesela arkada herhangi bir oyun vs açınca mouse takıla takıla gidiyor ışınlanıyor gibi lolde 220 fps civarı alıyorum fakat mouse ordan oraya gidiyor takıla takıla hep değil ara sıra oluyor ram kullanımlara ve sıcaklığa baktığımda sorun gözükmüyor neden olabilir

Ekli dosyalar

• 5.PNG
    5.PNG
    41.9 KB · Görüntüleme: 7
KS

quadfz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Aaa bildiğin drop yiyorsun yani :D
onun gibi prime b350m-a anakart vs ryzen3 1200 işlemcim var bu işlemciyi satıp yenisi almak istiyorum bu ne kadar eder satsam acaba bir de yerine ne alabilirim en uygun fiyata

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
onun gibi prime b350m-a anakart vs ryzen3 1200 işlemcim var bu işlemciyi satıp yenisi almak istiyorum bu ne kadar eder satsam acaba bir de yerine ne alabilirim en uygun fiyata
Valla hocam sari sitede ortalama fiyata bakin ederi odur. Ne akmak istiyorusnuz genel yuksektme mi sadece islemci mi ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Anakartların hangi işlemcileri desteklediğini öğrenmek için her zaman yapacağınız şey anakartın sayfasındaki Destek/Support sekmesinden kontrol etmek olmalı.

Link :

Yukarıdaki bağlantıdan bakarsanız anakartın Ryzen 1000/2000/3000/5000 serisi işlemcilere destek verdiğini görürsünüz. İşlemcinin karşısındaki minimum BIOS sürümünü kurmanız yeterlidir.

KS

quadfz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Anakartların hangi işlemcileri desteklediğini öğrenmek için her zaman yapacağınız şey anakartın sayfasındaki Destek/Support sekmesinden kontrol etmek olmalı.

Link :

Yukarıdaki bağlantıdan bakarsanız anakartın Ryzen 1000/2000/3000/5000 serisi işlemcilere destek verdiğini görürsünüz. İşlemcinin karşısındaki minimum BIOS sürümünü kurmanız yeterlidir.
çok teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri