mousu bıraktığımda imleçte az hareketlenme

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
mousu bırakıyorum farede az bir harkeetlenme oluyo 5 aydır yapıyo bunu paranoyak oldum uzaktanmı kontrol ediliyo uzaktan kontrol edilse hesaplarım gg olurdu bi yandanda mous optiğimi deniyo lazerini temizlemiyorum alındığından beri acaba ondan dolayımı yapıyo virüs taraması yapıyorum bişi yok kafayı sıyırıcam artık

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
mousu bırakıyorum farede az bir harkeetlenme oluyo 5 aydır yapıyo bunu paranoyak oldum uzaktanmı kontrol ediliyo uzaktan kontrol edilse hesaplarım gg olurdu bi yandanda mous optiğimi deniyo lazerini temizlemiyorum alındığından beri acaba ondan dolayımı yapıyo virüs taraması yapıyorum bişi yok kafayı sıyırıcam artık
Sensörüyle ilgili birşey olabilir. Teknik servise götürmek en mantıklısı

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
yaptıktan sonra daha yapmıyo

sürekli olarak yapsa arıza olabilir gibi

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506
bi ara benim mouse dada oluyordu en iyisi mousepad değiştirmek ben öyle giderdim sorunumu

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
anladım hocam teşekkürler

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
hocam mouse modeli nedir?

birde mousepad kaldırıp altını silin sonra koyun mouse padi düzelmezse mousepadi yıkayın. genelde bu şekilde çözülür diğer türlü yazılımsal donanımsal arızaları servise gönderip çözebilirsiniz. uzaktan kontrol edilme durumu olması mümkün fakat keylogger kullanarak zaten tıkladığın yerin ipsini çıkarıyorlardır yani mouseunu kontrol etmelerine gerek yok her şeyi görebilirler. bir virüs taraması içinizi rahatlatır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri