Mp243X Vs G24F-2 Hangisini Tercih Etmeliyim?

RVN0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim MSI monitörü rahat bir şekilde alabilirim ama Gigabyte daha iyiyse aralarında aşırı derecede görüntü de fark varsa onu almaya çalışacağım bu konuyla ilgili bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim teşekkür ederim :)

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
2 model arasında uçurum gibi bir fiyat farkı var ve 2 sinin kullanım amacı daha farklı 2. model birazdaha oyun odaklı 165hz olsun gecikme değeri olsun daha iyi.

KS

RVN0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aslında 27 inc monitör almak istiyorum yeterli alanım olmadığı için 24 inc alacağım şu anlık bu iki monitörden birini alırsam ileride 2.monitör yapabilirim sizce bunun için hangisi uygundur peki çok kararsız kaldım

Erol

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
89
Gigabyte g24f-2 ben kullanıyorum, gayet güzel bir monitör

KS

RVN0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar müsait olduğum en kısa zamanda itopya ya gidip bir de canlı bir şekilde monitörü görmek istiyorum ondan sonra kararımı vereceğim yardımlarınız için teşekkür ederim.

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar müsait olduğum en kısa zamanda itopya ya gidip bir de canlı bir şekilde monitörü görmek istiyorum ondan sonra kararımı vereceğim yardımlarınız için teşekkür ederim.
en doğrusu o olacaktır rica ederiz ne demek

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Ölü piksel testi yapmayı unutmayın. Hayırlı olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri