MSI 23.8" OPTIX G241 vs Samsung Odyssey G3 24 inç 1 ms VA 144 Hz

murat880

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar 144 hz monitör alıcam karar veremedım monıtorden anlamıyorum acıkcası renklerın canlılıgı olsun benı uzmıycek bır monıtor olsun sadece 144 hz 1 ms ozellıgı olmasın yanı samsung modelde cok olumsuz yorum var fakat cok satmıs nedense ghostıng var felan yazmıslar onerılerınızı beklıyorum

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Renklerin canlılığı bakımından Msi daha mantıklı çünkü IPS panel. Fiyatları aşağı yukarı aynı sayılır. Fakat Samsung'un da artı bir yönü var. Pivot özelliği var. Eğer bu özellik sizin için önemliyse Samsung da tercih edebilirsiniz. Ben şahsen Msi tercih ederdim. Ama iki model de birbirine çok yakın modeller. Yapacağınız seçimden memnun kalırsınız yani.

KS

murat880

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
144 hz başka onerınız var mı peki varsa çok iyi olur

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
arkadaşlar 144 hz monitör alıcam karar veremedım monıtorden anlamıyorum acıkcası renklerın canlılıgı olsun benı uzmıycek bır monıtor olsun sadece 144 hz 1 ms ozellıgı olmasın yanı samsung modelde cok olumsuz yorum var fakat cok satmıs nedense ghostıng var felan yazmıslar onerılerınızı beklıyorum
Ben MSİ Tercih Ederdim Oddysey G3'te Çok Ghosting var diye duydum. Birde İPS Panel Özelliği var.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bence MSI. Pivot özelliğine takıntınız yoksa alabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri