Fırsat Msi 360Mm Sivi Sogutma 2600Tl

mertxan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
vallahi ya işlemciyi aldım Allah'ın izniyle bir tek soğutucu kaldı onu bekliyorum indirimde de yedeklere çıktık 17sine kadar bekleyip çıkmazsa bakıcaz bir şeylere artık 😂
Bekleyin belki çıkar size de güncel indirimleri de takip edin hepsiburada güzel indirimler paylaşıyor arada

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Akakce de min 3450tl

Kasama sigmiyor sığsa suan alirdim. 260mmler bu fiyata ve msi gayet kaliteli yillarca kullanilacak urun
Alınmaz bu beyler yabancı kaynaklara göre tier listesinde yok popmasi kaçıncı nesil pompa tahrik motoru kaç RPM fanlar kaç RPM kaç cfm hava akımı var indirim diye de yapışmayin bence böyle şeylere önce araştırın ki sonra benim işlemci neden böyle 360 mm sıvı soğutma var demeyin 😃 sıvı soğutma seçerken en önemli nedenler bunlar

1. Pompa kaçıncı nesil
2. Pompa tahrik motoru kaç RPM
3. Fanlar kaç RPM
4. Fanların cfm değeri nedir
5. Radyatör kalınlığı ( bu tabi biraz yüksek bütçeli sıvı soğutmalarda gördüğümüz detay)

Ama ilk 4 madde çok önemli bunlara Bakarak alın

Akakce de min 3450tl

Kasama sigmiyor sığsa suan alirdim. 260mmler bu fiyata ve msi gayet kaliteli yillarca kullanilacak urun
Her hafta sonu kendime katagori yaptım bilgisayar parçalarının araştırmasını yapıyorum bu hafta sonu da sıvı soğutmalar da sıra yine detaylı analiz yapıp rehber oluşturacağım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri