MSI AFTER BURNER DEĞER YOK

ByRedp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar önceden sorunsuz çalışıyordu fakat eski ekran kartımın driveri yuklu oldugu için sorun oluyordu bende eskı ekran kartı driverimi DDU ile sildim sildikten sonra yeni ekran kartımın driverini yükleyip msı afterburneri indir fakat çalışmadıgını gordum bende en son çare olarak format atttım fakat ne yazıkki formattan sonra dahi çalışmadıgını gordum yardım ederseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 177

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhaba arkadaşlar önceden sorunsuz çalışıyordu fakat eski ekran kartımın driveri yuklu oldugu için sorun oluyordu bende eskı ekran kartı driverimi DDU ile sildim sildikten sonra yeni ekran kartımın driverini yükleyip msı afterburneri indir fakat çalışmadıgını gordum bende en son çare olarak format atttım fakat ne yazıkki formattan sonra dahi çalışmadıgını gordum yardım ederseniz sevinirim
Driver ı neyle kurdunuz kendi sitesinden mi ?
Driver Booster var çünkü masaüstünde.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
evet kendı sitesinden kurdum driver bosteri sonradan indirdim
Harici ekran kartını değilde tümleşik grafik sürücüsünü gösterdiği için böyle olabilir. Ayarlar sekmesine tıklayıp. Açılan pencerede ''Ana grafik işlemcisi seçimini'' ekran kartınız seçerseniz gösterecektir.

KS

ByRedp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
yok kanka zaten c diskinde kurulu bende baktım onların dediği nerdeyse herşeyi yaptım ama çözulmedi

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
650
ekran kartı driver sürümü güncel olan whql değilse, uygulama ekran kartını görmediğinden calısmıyor.

KS

ByRedp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
whql ne bılmıyorum ama driverini yeni kurdum ama sürümünü bilerek düşür kurmuştum bide yükseltip denyeyim ozaman

22.5.1 sürümü yüklü hocam şuan 22.11.2 sürümüne geçebiliyorum geçeyimmi ?

Ekli dosyalar

• sürüm.png
    sürüm.png
    716.9 KB · Görüntüleme: 60

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
whql ne bılmıyorum ama driverini yeni kurdum ama sürümünü bilerek düşür kurmuştum bide yükseltip denyeyim ozaman

22.5.1 sürümü yüklü hocam şuan 22.11.2 sürümüne geçebiliyorum geçeyimmi ?
DDU ile driver silip Recommended (WHQL) olan son sürümü kur sonrasında aşağıdaki ayarı yap
Screenshot_2.png

KS

ByRedp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
kanka sürümü güncelledim ddu ile silmeden bu arada değerler geldi sorunsuz şekilde çalıştı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri