17.000-20.000 TL Msi Asus Ve Gigabyte Markaları Haricinden Korkmalı Mıyız?

krmbzkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İşlemci
i3-i5
Ekran Kartı
4060
Merhaba, hazır sistem pc almayı düşünüyorum max 20k ya kadar. Ama gördüğüm toplamalarda adını daha önce hiç duymadığım değişik marka ürünler var. msi asus ve gigabyte e alışmışız bu markaları görünce almaktan çekiniyorum. Sizce diğer markaların sorun çıkartma ihtimali var mıdır? Ve 20k bütçe ile alınabilecek bir kasa önerebilir misiniz?

buna sıcak bakıyorum şuan. Ram i corsair ile değiştireceğim. kasa için de endişelerim var belki rampagelerden birini seçerim.

misal ekran kartının markası "XFX" ne kadar sağlıklı olur?

Son düzenleme:

Ali sağlam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhaba, hazır sistem pc almayı düşünüyorum max 20k ya kadar. Ama gördüğüm toplamalarda adını daha önce hiç duymadığım değişik marka ürünler var. msi asus ve gigabyte e alışmışız bu markaları görünce almaktan çekiniyorum. Sizce diğer markaların sorun çıkartma ihtimali var mıdır? Ve 20k bütçe ile alınabilecek bir kasa önerebilir misiniz?

buna sıcak bakıyorum şuan. Ram i corsair ile değiştireceğim. kasa için de endişelerim var belki rampagelerden birini seçerim.

misal ekran kartının markası "XFX" ne kadar sağlıklı olur?
kasa olarak rampage,gamebooster ve game powerdan uzak durun derim psu ları biraz dandik olabiliyor

KS

krmbzkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
kasa olarak rampage,gamebooster ve game powerdan uzak durun derim psu ları biraz dandik olabiliyor
Evet araştırdığım kadarıyla rampageler sorun çıkartmış. Var mı önerebileceğiniz markalar?
XFX soğutması en iyi markalardan biridir. Gigabyte'ın çoğu modelini ezer mesela. MSI'da da aynı şekilde.
Öyle mi teşekkür ederim, peki diğer markalar? Alınır mı biostar var mesela.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri