Msı Center

Dark Aga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
benim kasanın rgb lierini kontrol etmek için msı centerden mystic lightten ayar yapmam gerekiyormuş galiba . ama msı centerde onu yükleyemiyorum bende gözükmüyor

KS

Dark Aga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
oradan yükledim zaten başta hangilerini yüklemek istersin derken geçtim galiba şimdide bulamıyorum

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
benim kasanın rgb lierini kontrol etmek için msı centerden mystic lightten ayar yapmam gerekiyormuş galiba . ama msı centerde onu yükleyemiyorum bende gözükmüyor
Hocam Özellikler sekmesine tıkladığınızda açılan menüde Mystic Light çıkmıyor mu? Eğer çıkmıyorsa sağ üstte özellik setleri sekmesine girip ordan indirebilirsiniz.

Ayrıca kullanıcı senaryosu, msi ai engine, sistem tanılama gibi özellikleri de eklemenizi verimlilik açısından önerebilirim.

Hocam unutmadan söyleyeyim özellik seti yüklemek için yönetici olarak çalıştırmanız gerekir MSI Center'ı.

Son düzenleme:
KS

Dark Aga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam Özellikler sekmesine tıkladığınızda açılan menüde Mystic Light çıkmıyor mu? Eğer çıkmıyorsa sağ üstte özellik setleri sekmesine girip ordan indirebilirsiniz.

Ayrıca kullanıcı senaryosu, msi ai engine, sistem tanılama gibi özellikleri de eklemenizi verimlilik açısından önerebilirim.

Hocam unutmadan söyleyeyim özellik seti yüklemek için yönetici olarak çalıştırmanız gerekir MSI Center'ı.
hocam öncelikle teşekkür ederim dün başka birisinden yardım aldım onun dediğine göre anakartta rgb soketi yokmuş ondan çıkmıyormuş

Uygulamanın içinde bir yerlerdedir olmazsa silip tekrar yükle kaçırdığın kısmı tekrar kullan
onu yaptırdı zaten eski sürümü indirtti bana indirdim çıkmadı gene rgb soketi olmadığı için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri