Fırsat Msi G2412 Monitör Indirimde Alınırmı?

safak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Monitör almayı düşünüyordum böyle bir indirim gördüm alınırmı sizce?

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
msi g2412 modeli de indirim de bi bakın derim. Fiyatlar bence baya iyi. Alınır.

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Hocam 500 tl fazla vermeye deyecek bi özelliği varmı sence?
Ben msi tercih ederdim şahsen. Öyle değerlendirmeniz için attım. Ölü piksel şans işi biliyorum ama gigabyte g24f-2 modelinde daha fazla bu sorunla karşılaşıldığını gördüm, okudum forumlarda. Bence Msi G2412 modelini alıp geçin. İyi monitör. Ben de Msi G244F modelini kullanıyorum memnunum.

KS

safak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben msi tercih ederdim şahsen. Öyle değerlendirmeniz için attım. Ölü piksel şans işi biliyorum ama gigabyte g24f-2 modelinde daha fazla bu sorunla karşılaşıldığını gördüm, okudum forumlarda. Bence Msi G2412 modelini alıp geçin. İyi monitör. Ben de Msi G244F modelini kullanıyorum memnunum.
Almışken daha iyisini mi alsam diyorum ama bununda indirimi çok iyi 5k kadar bütçem var daha güzel bir şey bulabilir miyim acaba.

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Almışken daha iyisini mi alsam diyorum ama bununda indirimi çok iyi 5k kadar bütçem var daha güzel bir şey bulabilir miyim acaba.
1080p bakıyosan yapıştır bunu aga bence yine de bi arkadaşı da etiketleyelim o da baksın :D @Lory

adem kurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
gsync destekler mi acaba bazen özellik yok yazılsa da destekliyor

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
KS

safak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Evet hocam. İlk önce Free sync açarsın monitörden. Sonra nvidia denetim masasından g sync açarsın.
Hocam son bi sorum olucak bu üründe kaç ölü pikselde değişim iade talep edebilirm nerden öğrenicem.

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Hocam son bi sorum olucak bu üründe kaç ölü pikselde değişim iade talep edebilirm nerden öğrenicem.
Hocam normalde 1 ölü piksel bile ayıplı ürün sayılıyor. Ama firmalar bazen işi yokuşa sürebiliyor. Değişim yapmak ya da iade almak istemiyorlar. Yine de çoğu firma müşteri memnuniyeti açısından iade kabul ediyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri