Msı Mag Corelıquıd 360R V2 Rgb Çalışmıyor

YigitBsygt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba ben Msı mag corelıquıd 360r v2 sıvı soğutucu aldım kurdum ve sanırım bir şeyi yanlış yaptım şuanda ne fanlarda ki rgb ışıklar yanıyor ne de pompanın üstündeki ışıklar yardımcı olabilir misiniz anakartım Asus tuf gaming b450 plus ii

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Merhaba,
Uzaktan metin şeklinde yazıyla anlatımın pratik olmaması sebebiyle; youtube üzerinde bir montaj videosu dikkatimi çekti:

Burada 240v r2 modeli montajlıyor. Prensip olarak sizin modelinizle bağlantıların aynı olduğunu düşünüyorum.

TUF B450-PLUS GAMING​

1 x CPU Fan bağlantısı(ları) (1 x 4 -pin)
1 x Aura RGB Şerit Başlığı
3 x Kasa Fan bağlantısı(ları) (3 x 4 -pin)

Videoyu izlerken kullanıp kılavuzundaki kablo bağlantı bilgilerini karşılaştırın

msı mag corelıquıd 360r v2 installation şeklinde aratıp youtube de daha fazla kaynak ta bulabilirsiniz

Son düzenleme:

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Asusun rgb uygulamasından bi kontrol edebilirsiniz. Sıvı sogutma kutusu üzerinde uygulama adı yazar asus anakarta özel

Cobra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba ben Msı mag corelıquıd 360r v2 sıvı soğutucu aldım kurdum ve sanırım bir şeyi yanlış yaptım şuanda ne fanlarda ki rgb ışıklar yanıyor ne de pompanın üstündeki ışıklar yardımcı olabilir misiniz anakartım Asus tuf gaming b450 plus ii
rgb pinlerni taktınızmı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri