Msi Mag Coreliquid P240 Uyumlu Kasa Önerisi

gestay42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Başlıktada belirtildiği gibi arkadaşlar bu soğutucuyla uyumlu kasa arıyorum. Neden ille bu soğutucu derseniz bu soğutucuyu almış bulunduk. Mevcut kasamıza sığmıyor kasanın dışında kullanıyorum şu anda. Psu ve fan olmazsa önerdiğiniz kasalarda sevinirim hali hazırda hepsi mevcut çünkü.
Şimdiden teşekkür ederim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
888
Nasıl bir kasa istiyorsunuz ve bütçe nedir ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
888
Bu şuanda kullandığım kasaya çok benziyor sıvı soğutmayı sığdıramam diye korkuyorum.

Bu tarz bir kasayı önerir misiniz peki ?
Cam kasa mesh kasalara göre her zaman hava akışı konusunda daha kötü olur. Kasanız nedir ? Hiç sanmıyorum.

KS

gestay42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam attığın kasa 305mm ekran kartı destekliyor üst tarafa 240mm radyatör desteği yok. Benim attığım üst tarafa 360mm radyatör destekliyor 400mm ekran kartı desteği var.
Evet haklısınız. Dragos kasalar gerçekten çok şık hava akışı konusunda çok sıkıntı çeker miyim acaba eğer 3-5 derece oynayacaksa Dragos kasayı tercih etmek isterim. Bu arada işlemci 5600x

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
888
Evet haklısınız. Dragos kasalar gerçekten çok şık hava akışı konusunda çok sıkıntı çeker miyim acaba eğer 3-5 derece oynayacaksa Dragos kasayı tercih etmek isterim. Bu arada işlemci 5600x
Yani cidden çok fark ettiriyordu diye hatırlıyorum cam kasalar. 3 5 derece gibi az fark yaratmıyordu yani. Size kalmış 5600x zaten ısınan bir işlemci değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri