Fırsat MSI MAG301RF RAPID IPS 29.5'' 200HZ Monitör 4119 TL!! (4 Ağustos 2022)

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Merhaba Dostlar,

Çok çok iyi fiyat. Direk alınır. Kaçırmayın bence.

Size yardımcı olması açısından satıcıya güvenmeyen olursa diye buraya Hepsiburada Trendyol ve N11 linklerini atıyorum. Puanları çok iyi seviyede satıcının.

https://www.hepsiburada.com/magaza/gpnteknoloji

MSI OPTIX MAG301RF RAPID IPS 200HZ 1MS 29.5'' G-SYNC COMPATIBLE HDR READY FLAT GAMING MONITOR

MSI OPTIX MAG301RF RAPID IPS 200HZ 1MS 29.5' G-SYNC COMPATIBLE HDR READY FLAT GAMING MONITOR
www.gpnteknoloji.com

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Geçen bir arkadaş bakıyordu hatırlıyorsan ve almadıysa kaçırmasın bunu bence. Etiketle istersen.
Kim olduğunu hatırlamıyorum, ama görecektir aktifse zaten konuyu. Ona ben aynı markanın VA panel Curved versiyonunu önermiştim oda 6K civarlarındaydı ve aynı özelliklerdeydi. Ancak bu ürün çok çok daha iyi ama işte kavis bu tür geniş ekranlarda çok işe yarıyor belki tercih etmeyebilir o kullanıcı bu monitörü.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Kim olduğunu hatırlamıyorum, ama görecektir aktifse zaten konuyu. Ona ben aynı markanın VA panel Curved versiyonunu önermiştim oda 6K civarlarındaydı ve aynı özelliklerdeydi. Ancak bu ürün çok çok daha iyi ama işte kavis bu tür geniş ekranlarda çok işe yarıyor belki tercih etmeyebilir o kullanıcı bu monitörü.
Kavis olmadığı zaman biraz uzak oturması lazım :)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam viewsonic xg270 elite mi bu mu 40 hz fark ettirir mi bu 2 k birde fps oyuncusuyum 29,5 inç fazla gelir mi
40 Hertz çok bir sorun olmaz hocam farketmek bile zor ama FPS oyunlarinda ne derece bu kadar geniş flat ekranda hakim olursunuz o konuda net birşey söyleyemem, biraz daha keyif ekranı benim için :)

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
40 Hertz çok bir sorun olmaz hocam farketmek bile zor ama FPS oyunlarinda ne derece bu kadar geniş flat ekranda hakim olursunuz o konuda net birşey söyleyemem, biraz daha keyif ekranı benim için :)
normalde 27 inç alıcaktım 29.5 fark eder mi fazla

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Cm olarak karşılıklarına bakıldığında biri 68 diğeri 74 cm falan hocam arada 6-7 cm oynuyor masaya göre hesap edebilirsiniz alırken bu şekilde bir yol izlemiştim
direkt almak istiyorum sonra pişman olursam iade ederim diye düşünüyorum normalde fiyatı 9k

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
hocam viewsonic xg270 elite mi bu mu 40 hz fark ettirir mi bu 2 k birde fps oyuncusuyum 29,5 inç fazla gelir mi
2 monitörün panel süreleri ve Input Lag değerleri benzer hatta aynı denebilir. MSI ürünü yapay 10 bit yani gerçek 8 bit + 2 bit FRC yükseltmesine sahip. XG270 modeliyse gerçek 8 bit bir panele sahip. Renk geçişleri anlamında MSI ürünü daha başarılı. +40Hz bir avantaj değil anlamazsınız çok o farkı o kadar yüksek hertz değerinde. 2 üründe G-Sync uyumlu ve ergonomik olarak benzer hareket kabiliyetlerine sahipler. Sadece XG270 ürünü 90 derece dikey dönebiliyor. MSI üründe 21:9 geniş ekran olduğu için bu mümkün değil haliyle.

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
2 monitörün panel süreleri ve Input Lag değerleri benzer hatta aynı denebilir. MSI ürünü yapay 10 bit yani gerçek 8 bit + 2 bit FRC yükseltmesine sahip. XG270 modeliyse gerçek 8 bit bir panele sahip. Renk geçişleri anlamında MSI ürünü daha başarılı. +40Hz bir avantaj değil anlamazsınız çok o farkı o kadar yüksek hertz değerinde. 2 üründe G-Sync uyumlu ve ergonomik olarak benzer hareket kabiliyetlerine sahipler. Sadece XG270 ürünü 90 derece dikey dönebiliyor. MSI üründe 21:9 geniş ekran olduğu için bu mümkün değil haliyle.
dönmesi gerekli değil hocam site güvenilirse alıcam şuan

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Gpn Teknoloji çok üst seviyede bir satıcı Trendyol, Hepsiburada, N11 linklerini konuya ekliyorum hemen.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri