Soru Msi RTX 4070 Ti Super Ventus2X Kullanan Var Mı?

rom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Evet hocam merhabalar. Başlıktaki kartı kullanan var mı. Özellikle sormamın sebebi 2fanlı ve beyaz modeli olan bir kart istemem. Msi olursa daha iyi olur sistem msi topluyorum. Önerilere ve kullanan varsa yorumlara bekliyorum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
Evet hocam merhabalar. Başlıktaki kartı kullanan var mı. Özellikle sormamın sebebi 2fanlı ve beyaz modeli olan bir kart istemem. Msi olursa daha iyi olur sistem msi topluyorum. Önerilere ve kullanan varsa yorumlara bekliyorum
Ti Super gibi bir kartta ventus 2x asla olmaz. Düşmanıma önermem.
Buna bakabilirsin beyaz zorunluysa. Sistemi tek tek topluyorsun sanırım. Eğer diğer parçalarıda atarsan yorumlayabilirim.

KS

rom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Evet çok karar değiştirdim en son teker teker almaya karar verdim. Beyaz ağırlıklı Sistem şu anlık şöyle:

Kasa:Mag pano m100r Pz
Anakart: msi b650m zero project
İşlemci: r7 7800x3d
Soğutucu: msi coreliquid e360
Ram: 16x2 cl30 6000mhz
Psu: msi mag a850gl
Ssd: kioxia exceria pro

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
Evet çok karar değiştirdim en son teker teker almaya karar verdim. Beyaz ağırlıklı Sistem şu anlık şöyle:

Kasa:Mag pano m100r Pz
Anakart: msi b650m zero project
İşlemci: r7 7800x3d
Soğutucu: msi coreliquid e360
Ram: 16x2 cl30 6000mhz
Psu: msi mag a850gl
Ssd: kioxia exceria pro
Güç kaynağı şuna geç derim

• Beğen
Reactions: rom
KS

rom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Güç kaynağı şuna geç derim
Bu atx3.0 mı hocam? Bir de ekran kartına giden kablonun beyazını bulabilir miyim psu da siyaha da gidebilirim zaten gözükmeyecek

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
Bu atx3.0 mı hocam? Bir de ekran kartına giden kablonun beyazını bulabilir miyim psu da siyaha da gidebilirim zaten gözükmeyecek
ATX3.0 evet. Ekran kartına giden kablonun beyazını bulursunda bir çoğu sıkıntılı oluyor, gücü tam aktaramayıp yanma sorunları falan olabiliyor. @Kürşat K. hocam daha iyi bilir. Fiyat olarak pahalı oluyolar ama bi kabloya 2000 3000 verilmemeli bence.

KS

rom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
O zaman beyaz psu tercih edeceğim. Öneri varsa alırım. 850w önerilen 750w yeter mi bilmiyorum bu sisteme

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
O zaman beyaz psu tercih edeceğim. Öneri varsa alırım. 850w önerilen 750w yeter mi bilmiyorum bu sisteme
Beyaz pek psu yok tercih edilebilecek. PSU dışında herşeyi beyaz yapıp psu siyah kalabilir bence. Kablolarıda uygun fiyata belki bulursunuz kürşat hocam biliyordur.

• Beğen
Reactions: rom

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri