N11' den alışveriş yapan varmı?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Kargo galiba Aras Kargo, ne kadar güvenilir? Laptop alma ihtimalim var o yüzden soruyorum. Site ne kadar güvenilir? Tecrübesi olan varmı?

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Kargo galiba Aras Kargo, ne kadar güvenilir? Laptop alma ihtimalim var o yüzden soruyorum. Site ne kadar güvenilir? Tecrübesi olan varmı?
Satıcıda çok önemli fakat Aras kargo hakkında çok fazla şikayetler var. Bu durumda en iyisi yurtiçi kargo.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Kargoların neredeyse hepsinde maalesef sorun yaşanıyor. Önemli olan kargo geldiğinde hasar varsa tutanak tutup kabul etmemek ve kutuyu açıp emin olana kadar video kaydı almak.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Kargoların neredeyse hepsinde maalesef sorun yaşanıyor. Önemli olan kargo geldiğinde hasar varsa tutanak tutup kabul etmemek ve kutuyu açıp emin olana kadar video kaydı almak.
Anladım, tamamdır. 20k vericem sorun yaşamak istemem.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Anladım, tamamdır. 20k vericem sorun yaşamak istemem.
Elinizde kanıt olursa inkar edemezler, sizde suç bulamazlar ve işler hızlanır. Satıcı iyi niyetli olsa bile zan altında kalmazsınız.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Site bana hala vasat geliyor. Aras kargo konusunda ben sorun yaşamadım ancak acenteye göre değişiyor bu durum. Siteden çok satıcı önemli. Olabildiğinde diğer alternatif sitelerde de satışı olan yüksek puanlı yerleri tercih et. Herhangi bir iade durumunda N11' in işi çok yokuşa süreceğini zannetmiyorum

ouzdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
bi aralar alışveriş yapmıştım hiç bi sıkıntıyla karşılaşmadım ben benim şansımamaı bilmiyorum ama yapabilirisn bence benim kanatimce ama aldığın ürünün vidyosunu çek

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Aras Kargo ile çok sorun yaşadım. Satıcı farklı kargo ile gönderemem dediği zaman farklı yerden alırım hep. Sorun yaşamayanlar da oluyor, sanırım biraz da bu şubeden şubeye değişebiliyor.

N11 güvenilir ama satıcı değil aracıdır. Satıcıya dikkat etmenizi öneririm. Zamanında indirimdeyken RTX2060 Super sipariş etmiştim, fiyatlı olarak tek siparişimdi. Ara ara avantajlı fiyatlı ürün olunca uğruyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım ama satıcı yorumlarına hep bakarım. İade/değişim konusunda problem çıkaran satıcı varsa uzak durun, yorumlarda bazen rastlıyorum özellikle bazı satıcılar kutusu açılmış ürünü yeniden satışa koyabiliyor.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Trendyoldan Bir Ürün Almıştım Kardeşim , Yıllar Önce Elektronik Bir Üründü Bu Aras Kargo İle Anlaşmış Firma Neyse İşte "Kargonuz Yola Çıktı" Diye Bana Mesej Geldi Saatlerce Bekledim Evde Lakin 30 Dakika Sonra Bir Mesej Geldi " Evde Olmadığınızdan Dolayı Kargonuz Şubeye Teslim " Edildi Diye Uyarı Geldi Ben Tabi Bunu Okuyunca Deli Oldum Evde Olduğum Halde Zile Basmışlar 50 Kere Beni Aramışlar Bana Ulaşamayınca Kargom Geri Gitti Müşteri Hizmetlerini Aradım Durumu Anlattım Labali Labali Konuştu Benimle Adam. Firmayı Aradım Durumu Onlara Anlattım Sağ Olsun Onlar " Sürat Kargo " Ya Verim 1 Gün İçinde Elime Ulaştı..

Aras Kargom İle Böyle Bir Hikayemiz Var, İnternetden Sipariş Vereceğim Zaman Hemen Siparişi Gönderecek Firmayı Arıyorum Hangi Şube İle Anlaşmalısınız Deyip " Aras Kargo " Deyince Hemen " Yok Kardeşim O Zaman Kalsın İyi Günler " Deyip Kapatıyorum..

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
N11 den Ben çok alışveriş yaptım sıkıntı yok firma yorumlarına bak birde önceliğin yurtiçi kargo olsun

Son düzenleme:

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
N11 den Ben çok alışveriş yaptım sıkıntı yok firma yorumlarına bak birde önceliğin yurtiçi kargo olsun
Yurtiçi o kadar övmenize gerek yok defalarca evde olduğum halde adresi bulamayıp iletişime geçmeyip kargoyu şubeye bırakanlar kendisi
Sürat kargo use kargoyu kaybeden ve teslim edildi diyip etmeyen rezil şirketlerden biri
Türkiyede en iyi kargo şirketleri şüphesiz
1- kolay gelsin
2- hepsijet ve trendyolexpress

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Aras kargoyu bilmiyorum ama ptt seçeneklerde varsa seçmeyin

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
N11 ile cok urun aldim saticilar var hangisi hangi kargoya verirse ne olacagi belli olmaz

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Yurtiçi Kargoyu Tercih Ettiniz İçin Teşekkür Ederiz..
İyi Günler Dileriz Efendim. :)

Not: Yurtiçi kargo operatöründe çalışıyorum bu yüzden dedim :D :D jdjdjd

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri