n11 sahte Razer Deathadder V2

wididera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
merhabalar n11 üzerinden Razer Deathadder V2 alıcam fakat sahteliğinden korkuyorum yardım edebilecekler varmı
yukarıda attığım ürünlerden hangisini almalıyım hangisi güvenilir olabilir çünkü yorumlarda birisi sahte yazmışta alan vs. varsa veya bilen

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

N11'de bu tarz sahte ürün satışı çok fazla olduğuna dair gerek sosyal medya platformlarında, gerek forum sayfalarında çokça bahsi geçmekte. Amazon ve HepsiBurada'da veya kurumsal elektronik mağazalardan almanız daha garanti olacaktır.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
merhabalar n11 üzerinden Razer Deathadder V2 alıcam fakat sahteliğinden korkuyorum yardım edebilecekler varmı
yukarıda attığım ürünlerden hangisini almalıyım hangisi güvenilir olabilir çünkü yorumlarda birisi sahte yazmışta alan vs. varsa veya bilen

Amazondan satın alabilirsin.

KS

wididera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
itopyadan alsamda sıkıntı yaratırmı

Lonvardw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Game of zonedan aldım geçen hafta ulaştırınca iletişim kurdular üründe bir sıkıntı var mı sormak için memnun kaldım genel olarak

KS

wididera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Game of zonedan aldım geçen hafta ulaştırınca iletişim kurdular üründe bir sıkıntı var mı sormak için memnun kaldım genel olarak
fiyatı çok yüksek game of zone de normalde 700tl iken game of zone de 1100tl
,

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
itopyadan alsamda sıkıntı yaratırmı
Orj. olsa bile satıcının yetkili olmasına da dikkat edin. Ben zamanında Basilisk'i Sinerji'den satın almıştım.
Daha sonra mouse ile ilgili sorunlar için Razer'a yazdığımda Sinerji'nin "yetkisiz satıcı olduğunu" söylemişti.
"As such after a careful review, it seems that your product was purchased from a seller (Sinerji) that is not yet authorized by Razer."
Bu yüzden sorunu Sinerji ile çözmem gerektiğini, Sinerji yardımcı olmazsa, neden yardımcı olmadığını falan onlara sunmam gerekiyordu.
Sinerji de müşteri memnuniyetine aşırı derecede önem verdiği için, kutudan çıkan stickerlar olmazsa iade işlemi yapmayacağını söylemişti vs. vs. vs.

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Hocam n11 çok sağlam bir siteye benzemiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri