Netflix ve disney açılmıyor

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Arkadaşlar merhaba netflix ve disney uygulamam samsung galaxy a32 telefonumda bir kaç gün önce açılırken son 2 gündür açılmıyor netflixe tıkladığımda sadece netflix yazıyor ve öyle bekliyor disneyde ise disney yazıyor ve mavi birsey sürekli dönüyor en az yarım saat bekledim yinede düzelmedi neden olabilir?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221215-201509_Netflix.jpg
    Screenshot_20221215-201509_Netflix.jpg
    72.3 KB · Görüntüleme: 7

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Arkadaşlar merhaba netflix ve disney uygulamam samsung galaxy a32 telefonumda bir kaç gün önce açılırken son 2 gündür açılmıyor netflixe tıkladığımda sadece netflix yazıyor ve öyle bekliyor disneyde ise disney yazıyor ve mavi birsey sürekli dönüyor en az yarım saat bekledim yinede düzelmedi neden olabilir?
Telefonu yeniden başlatın. Düzelmezse ayarlara girip ön belleği temizleyip tekrar deneyin. Mobil veri ya da kablosuzu deneyin. Mobilde açıyorsa modeme reset atabilirsiniz.

KS

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Telefonu yeniden başlatın. Düzelmezse ayarlara girip ön belleği temizleyip tekrar deneyin. Mobil veri ya da kablosuzu deneyin. Mobilde açıyorsa modeme reset atabilirsiniz.
Dediğiniz her şeyi yaptım ne mobil de açıyor nede kablosuz en az iki kere yeniden silip yükledim önbellek fln temizledim ama olmadı

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Dediğiniz her şeyi yaptım ne mobil de açıyor nede kablosuz en az iki kere yeniden silip yükledim önbellek fln temizledim ama olmadı
Müşteri temsilcisine ulaşmaşıp onlara danışın isterseniz. Onlar bu konuda ilgili davranıyor. Aklıma gelen diğer ihtimalse vpn açıksa kapatmanız.

KS

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Müşteri temsilcisine ulaşmaşıp onlara danışın isterseniz. Onlar bu konuda ilgili davranıyor. Aklıma gelen diğer ihtimalse vpn açıksa kapatmanız.
Vpn arada kullanıyorum ama şuan kapali arada kullanmam etkiliyor olabilirmi

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Vpn arada kullanıyorum ama şuan kapali arada kullanmam etkiliyor olabilirmi
Etkilemez hocam. Etkilese bile hata mesajı çıkardı. 2 programın aynı anda yapması tuhaf. Hata bağlanmayla ilgili ya da ön bellekle gibi geliyor.

KS

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Etkilemez hocam. Etkilese bile hata mesajı çıkardı. 2 programın aynı anda yapması tuhaf. Hata bağlanmayla ilgili ya da ön bellekle gibi geliyor.
Aslında disneye pek şaşırmadım çünkü android televizyonumdada açılmıyor ve google yorumlarida bu tarz ama netflixe şaşırdım işin garip yani bir kaç gün önce gayet düzgün bir şekilde çalışıyordu teşekkürler ama yinede müşteri hizmetleriyle görüşeceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri