NetKargo Teslim sorunu

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar itopyadan hazır sistem siparişi vermiştim ve itopya sistemi hazırlayıp netkargo denilen firmaya ulaştırması için verdi. Bu kargo firmasının sorumsuzluğu bir yana evimde otururken aramadan sormadan adresiniz yanlış diyip teslim etmedi kargomu. Bu sorundan dolayı kargom bir daha dağıtıma çıkar mı? Bildiğim kadarıyla bu firmanın bir şubeside yok.
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221018_190038.jpg
    Screenshot_20221018_190038.jpg
    24.7 KB · Görüntüleme: 11

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Müşteri hizmetlerini aramayı denediniz mi?

Diğer kargo şirketlerinde, gün içinde dağıtım yetişmeyince, bu tür sebepler girip ertesi gün tekrar dağıtıma çıkarıyorlar. Belki bunların da öyledir.

KS

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Müşteri hizmetlerini aramayı denediniz mi?

Diğer kargo şirketlerinde, gün içinde dağıtım yetişmeyince, bu tür sebepler girip ertesi gün tekrar dağıtıma çıkarıyorlar. Belki bunların da öyledir.
Bugün 18.30 gibi bir saatte bu mesaj geldi anında müşteri hizmetlerini aradım ama mesai saatleri dışındalardı. Birde adres nasıl yanlış olabilir ki itopyada adresim doğru fatura kesiliyor sonuçta tam haliyle yazdım. Bu yüzden kafam karıştı

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Bugün 18.30 gibi bir saatte bu mesaj geldi anında müşteri hizmetlerini aradım ama mesai saatleri dışındalardı. Birde adres nasıl yanlış olabilir ki itopyada adresim doğru fatura kesiliyor sonuçta tam haliyle yazdım. Bu yüzden kafam karıştı
Muhtemelen dediğim gibi bir sebeptir, sabah erken saatte aramayı deneyin yine hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri