Nintendo Switch Oled

Kegeju

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Nintendo Switch Oled almak istiyorum ama tr de genel olarak pahalı n11 de bir kaç satıcı var ama önceki tecrübelerimden dolayı n11den almak istemiyorum. Bu yüzden de aklım yurt dışına kayıyor.
Yurtdışı içinde ya amazon üzerinden yada amerikadan iste üzerinden getirtebilirim.
Amazon amerika ve japonya gibi ülkeler nintendo switch oledi trye göndermediğini söylüyor. Getirtmenin yolları var mı? Ben başka ülkelerin pazarlarınada baktım onlarda getirtmiyor diyor. Genelde insanlar amazon japonya/fransa/amerikadan sipaeriş ediyolar nasıl oluyor? Amerikadan iste'den de alınır mı?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Eskiden ekran kartı içinde çok fazla yapılıyordu şimdi 150 euro sınırından dolayı cazip olmuyor. Sorun çıkıyor, yüksek vergi eklenebiliyor, gümrük müşaviri tutmanız gerekebiliyor. İmkanınız varsa dışardan gelen bir tanıdığın yanında getirmesi en sağlıklısı.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Nintendo Switch Oled almak istiyorum ama tr de genel olarak pahalı n11 de bir kaç satıcı var ama önceki tecrübelerimden dolayı n11den almak istemiyorum. Bu yüzden de aklım yurt dışına kayıyor.
Yurtdışı içinde ya amazon üzerinden yada amerikadan iste üzerinden getirtebilirim.
Amazon amerika ve japonya gibi ülkeler nintendo switch oledi trye göndermediğini söylüyor. Getirtmenin yolları var mı? Ben başka ülkelerin pazarlarınada baktım onlarda getirtmiyor diyor. Genelde insanlar amazon japonya/fransa/amerikadan sipaeriş ediyolar nasıl oluyor? Amerikadan iste'den de alınır mı?
O şekilde garanti işi zorlaşır sıkıntı olunca yurt dışına göndermek gerekiyor diye biliyorum

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Garantiye yollansa bile alınan ülkeye götürmelisiniz diye işlem yapmıyor yetkili servis.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Trendyol da satılıyor burdan alınabilir.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
İthalatçı garantisi çok önerilmiyor. Yerinizde olsa tercih etmezdim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri