Yardım Node.js Nedir (Görev Yöneticisinde Gezinirken Gördüm Ve Ben Kesinlikle Yüklemedim)

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhabalar -/- Selamlar Hocam..
Bugün Bilgisayarımda Gezinirken Görev Yöneticimi Açmam Gereken Bir Durum Oldu Ve Açmışken De Ne Ne Kadar Tüketiyor Falan Ne Var Ne Yok Diye Bir Bakam Dedim O Sırada Node.Js Karşıma Çıktı Fakat Ben Böyle Birşey Kurduğumu Gram Hatırlamıyorum. Acaba Benim İçin Geçmiş Mi Olsun Demeli Yoksa Sıkıntı Yok Kardeşim Normal Bişey Mi Demeli Çünkü Node.Js Falan Diye Bİşey Kurduğumu Hatırlamıyorum Hiç Fakat Şuan PC'de Bana Bakıyorum
resim_2023-06-14_204919021.png

Mavi İşaretli Olan Program Hocam, Pek Bişey De Kullanmyor Ama Virüsle Falan Mı Girildi Mining Mi Yapılıyor Emin Olamadım Korkmuyor Da Değilim Şuan Birazcık Yusuf Ediyorum Diyebilirim. Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkürler. İyi Ve Sağlıklı Günler Dİlerim.

pasha_yusuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
knk seltifikaya bak ama pc ye JavaScript yüklemişsin pc ye yazılım dil programlama

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Merhabalar -/- Selamlar Hocam..
Bugün Bilgisayarımda Gezinirken Görev Yöneticimi Açmam Gereken Bir Durum Oldu Ve Açmışken De Ne Ne Kadar Tüketiyor Falan Ne Var Ne Yok Diye Bir Bakam Dedim O Sırada Node.Js Karşıma Çıktı Fakat Ben Böyle Birşey Kurduğumu Gram Hatırlamıyorum. Acaba Benim İçin Geçmiş Mi Olsun Demeli Yoksa Sıkıntı Yok Kardeşim Normal Bişey Mi Demeli Çünkü Node.Js Falan Diye Bİşey Kurduğumu Hatırlamıyorum Hiç Fakat Şuan PC'de Bana BakıyorumEkli dosyayı görüntüle 22653
Mavi İşaretli Olan Program Hocam, Pek Bişey De Kullanmyor Ama Virüsle Falan Mı Girildi Mining Mi Yapılıyor Emin Olamadım Korkmuyor Da Değilim Şuan Birazcık Yusuf Ediyorum Diyebilirim. Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkürler. İyi Ve Sağlıklı Günler Dİlerim.
Hocam korkmayın :D java gibi düşünün bir şey olmaz

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
knk seltifikaya bak ama pc ye JavaScript yüklemişsin pc ye yazılım dil programlama
Sertifika Derken Hocam Onu Nasıl Bakacam. Java Yükledim De Minecraft İçin Falan Geçerli Olan Javadan Yükledim Java Programlar İçin Olanı Yüklediğimi Hatırlamıyorum Hatta Nasıl Yüklenir Onu Dahi Bilmiyorum Hocam. (Cahilim Bu Konularda Birazcık Da)

Hocam korkmayın :D java gibi düşünün bir şey olmaz
Hocam Korkmamak Olur Mu Adamlar Ai İle Hack Yapıyor. Zaten Dandik Bir PC Var Elimde 13 Yıllık Onu Da Miningle Öldürtemem Aman Diyim. Hadi 4050'li Laptop Aldığımızda Gelsinler Okay De Bunda Olmaz Hocam Aman Diyim. 😅

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Sertifika Derken Hocam Onu Nasıl Bakacam. Java Yükledim De Minecraft İçin Falan Geçerli Olan Javadan Yükledim Java Programlar İçin Olanı Yüklediğimi Hatırlamıyorum Hatta Nasıl Yüklenir Onu Dahi Bilmiyorum Hocam. (Cahilim Bu Konularda Birazcık Da)
Hocam bir uygulama felan kurmuştur, mesela minecraftın çalışması için java gerekiyorsa başka bir şey için nodejs gerekebilir. Yani dert etmeyin normal bir durum

pasha_yusuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

bu video can değer in videosudu adam siber güvenlikci ve çok güzel anlatmış bu videoyu detaylı izle

Hocam bir uygulama felan kurmuştur, mesela minecraftın çalışması için java gerekiyorsa başka bir şey için nodejs gerekebilir. Yani dert etmeyin normal bir durum
ama oraya bakılınca javascript var javascript ile java arasında fark var minecraft java kullanır ama javascript site yapmak için kullanılan bir programlama dilidir

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
kaspersky ile tam tarama başlat sana tavsiyem

doğru böyle durumlarda mümkün olduğunca sakin kalınım hemen müdahale edilmesi lazım (Doktor tavsiyesi gibi oldu :) )
Valla Her Gün Taranıyor Tam Tarama Vsr De Otomatik Olarak Bişey Çıkmıyor Genelde O Taramalardan Hocam Bide Gezinirken Eskiden Kapatış Olduğum Bir Ayar Gördüm Görev Yöneticisi Başlangıç Ayarlarında, Agentinformer Diye Bişey Kapatmışım, Bi İnternete Soram Deim Ve Karşıma Çıkan İlk Siteden Baktım Teknopat Da Sorulumuş Sanırım Movavi Kullanıyorsan Normal Denmiş Doğrumudur Hocam Movavinin Böyle Bİşeyi Mi Var Çünkü Kendisine Sağ Tık Yaptığımda Özelliklere Falan Gidemiyorumda.

Panikle dememiş ama
Ben Sordum Panikle Hocam (Yazım Yanlışlıklarım İçin Kusura Bamayın).

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Valla Her Gün Taranıyor Tam Tarama Vsr De Otomatik Olarak Bişey Çıkmıyor Genelde O Taramalardan Hocam Bide Gezinirken Eskiden Kapatış Olduğum Bir Ayar Gördüm Görev Yöneticisi Başlangıç Ayarlarında, Agentinformer Diye Bişey Kapatmışım, Bi İnternete Soram Deim Ve Karşıma Çıkan İlk Siteden Baktım Yine Bu Forumda Sorulumuş Sanırım Movavi Kullanıyorsan Normal Denmiş Doğrumudur Hocam Movavinin Böyle Bİşeyi Mi Var Çünkü Kendisine Sağ Tık Yaptığımda Özelliklere Falan Gidemiyorumda.

Sorun yok hocam

pasha_yusuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Valla Her Gün Taranıyor Tam Tarama Vsr De Otomatik Olarak Bişey Çıkmıyor Genelde O Taramalardan Hocam Bide Gezinirken Eskiden Kapatış Olduğum Bir Ayar Gördüm Görev Yöneticisi Başlangıç Ayarlarında, Agentinformer Diye Bişey Kapatmışım, Bi İnternete Soram Deim Ve Karşıma Çıkan İlk Siteden Baktım Teknopat Da Sorulumuş Sanırım Movavi Kullanıyorsan Normal Denmiş Doğrumudur Hocam Movavinin Böyle Bİşeyi Mi Var Çünkü Kendisine Sağ Tık Yaptığımda Özelliklere Falan Gidemiyorumda.

Movavi yi bende yükledim ama böyle birşey olduğunu hatırlamıyorum

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Benim PC'de Bir Takım Sıkıntılar Olmuştu Ondan Dolayı Extra Birşeyler Daha Yüklettiler Bana Hatta O Hatalar Düzelmediği İçin 2022'Den 2023'e Ücretsiz Yükseltildi Ürün Anahtarım Ama Bilemiyorum İnternettede Birkaç Yerde Movavi İle İlgili Olduğunu Söyleniyor Baktığım Ve Gördüğüm Kadarıyla (Ben Video Editör Kullanıyorum Diğer Ürünleri Hakkında Birşey Diyemem)

Hocam Valla Photoshopu Kapattım Geri Açtım Gitti Node.js Dedim Belki Movavidendir Onu Da Açtım Ama Ne Gelen Var Ne Giden Hayır Ola Diyim Sizi De Rahatsız Ettik Ama. 😕

Son düzenleme:
KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Hocam Konuyu Çözdüm Telaş Yapacak Bişey Yokmuş Aslında Tetikleyen Adobe Photoshop İmiş (Photoshop Ve Birkaç Program Ve Dosya Orijinal Olmadığı İçin Korkuttu Beni Bu Durum Ondan Dolayı Dedim Bilgisayar Elden Mi Gidiyor Diye Bir Telaş Yaptım Ama Sıkıntı Yokmuş Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim Tekrardan Ve Rahatsızlık İçin Kusura Bakmayın İyi Ve Sağlıklı Günler-/-Geceler Dilerim Hocam).

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri