Northon 360 For Gamers Kaldırılmıyor

Alperen7x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese merhaba. Northon 360 for Gamers deneme süresi bitince kaldırmaya çalıştım. 20 dakika boyunca kaldirilamadi ve işlemci kullanımı %100 oldu. İşlemi Görev Yöneticisi'nden sonlandırmaya çalıştım ancak olmadı. PC'yi kapa aç yaptım. Northon hala kaldirilmaya çalışılıyordu ve %100 kullanımdı. 15 dakika daha bekledim ve kapattım pcyi tekrar. Tarayıcıyı açamıyorum. AMD ekran kartı sürücüsü de başlamadı ikinci açılışta o derece kullanım. Beklemem mi lazım çok uzun sürmedi mi? Güvenli modda açsam bu şekilde devam eder mi? Ne yapmam lazım?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Şuradan;
Download the Norton Remove and Reinstall tool.

Bunu indirin ve tekrar kaldırma işlemini bununla gerçekleştirin. Program kendisi otomatik olarak Norton u algılar ve kaldırmaya çalışır. Kaldırılamayan dosyalar varsa bunları da lkaldırmaya çalışır.

İşlem gerçekleştikten sonra Windows ta yüklü programla bölümüne ve görev yöneticisine bakın. Norton, Symantec ile ilgili çalışan parçalar var mı diyr.

KS

Alperen7x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şuradan;
Download the Norton Remove and Reinstall tool.

Bunu indirin ve tekrar kaldırma işlemini bununla gerçekleştirin. Program kendisi otomatik olarak Norton u algılar ve kaldırmaya çalışır. Kaldırılamayan dosyalar varsa bunları da lkaldırmaya çalışır.

İşlem gerçekleştikten sonra Windows ta yüklü programla bölümüne ve görev yöneticisine bakın. Norton, Symantec ile ilgili çalışan parçalar var mı diyr.
Hocam bilgisayarı açar açmaz %100 kullanım oluyor. Ayrıca tarayıcı da açılmıyor flash bellekle atıp bunu açmaya çalışsam olur mu?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Ağ bağlantısı ile güvenli moda gitme imkanı varsa buraya gidip bir bakın. Hiç olmazsa norton removal tool u yüklemeye çalışınve çalıştırın bakalım, burada ne tepki verecek

Bir de bu %100 çalışma verdiğnde görev yöneticisine balkabilirseniz bir bakın cpu kullanımını hangi araç maximize ediyor.

KS

Alperen7x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ağ bağlantısı ile güvenli moda gitme imkanı varsa buraya gidip bir bakın. Hiç olmazsa norton removal tool u yüklemeye çalışınve çalıştırın bakalım, burada ne tepki verecek

Bir de bu %100 çalışma verdiğnde görev yöneticisine balkabilirseniz bir bakın cpu kullanımını hangi araç maximize ediyor.
Normal şekilde açtım tekrar bu sefer tarayıcı açıldı. Daha sonra bu programı indirdim. Sanırsam işe yaradı şuan yeniden başlatılıyor. Teşekkür ederim.

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
görev yöneticisinde arkada uzantı bir şeyleri çalışıyordur belki. program kaldırda silemiyorsan revo unistaller ile kaldırmanı öneririm. pc içinde kırıntı dosyaları da tarayıp siliyor. programları hep o programla kaldırırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri