Çözüldü Nvi̇di̇a Denetim Masasi Ölçeklendirme Seçememe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fevzican Keyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar CS de 4:3 moduna geçiyorum ama yanlarda Siyah Bar oluyor. Onu düzeltmek için NVİDİA Denetim Masasına giriyorum masaüstü boyutu ve konumunu ayarlama seçeneğine ama ölçeklendirme seçemiyorum çözümü nedir bilenler yazarsa sevinirim. Teiekkürler

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Arkadaşlar CS de 4:3 moduna geçiyorum ama yanlarda Siyah Bar oluyor. Onu düzeltmek için NVİDİA Denetim Masasına giriyorum masaüstü boyutu ve konumunu ayarlama seçeneğine ama ölçeklendirme seçemiyorum çözümü nedir bilenler yazarsa sevinirim. Teiekkürler
Monitorunuzun ana ekranda 4:3 seçebilirsiniz

ilkeryuksel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Eger çözüm olmaz ise windows ekran ayarlarınızda çözünürlüğünüzü bir miktar daha düşük çözünürlüğe çekerek deneyin. Atıyorum 1920x1080 ise bir düşük ölçekteki ayara geçtikten sonra nvidia ayarlarından tekrar kontrol etmeyi deneyebilirsin.

KS

Fevzican Keyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Eger çözüm olmaz ise windows ekran ayarlarınızda çözünürlüğünüzü bir miktar daha düşük çözünürlüğe çekerek deneyin. Atıyorum 1920x1080 ise bir düşük ölçekteki ayara geçtikten sonra nvidia ayarlarından tekrar kontrol etmeyi deneyebilirsin.
denedim hocam olmadı, neden bilmiyorum DCden yada başka şekilde yardımıc olma ihtimaliniz var mı?

KS

Fevzican Keyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kral ben de aynı yere geliyorum NVİDİA Denetim Masasında ama bende tam ekrana tıklayamıyorum
1679950080541.png

KS

Fevzican Keyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Olceklendirmeyi gpu dan çıkarın
ahahaha kanka yaptım sonunjda Unlost görüntü ölçeklendirmeyi açarsanız çözünürlüğü düşürseniz bile fps yüksek kalır diye bir seçeneği seçmişti onu devre dışı bıraktım oldu şimdi. Teşekkürler bu arada

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
ahahaha kanka yaptım sonunjda Unlost görüntü ölçeklendirmeyi açarsanız çözünürlüğü düşürseniz bile fps yüksek kalır diye bir seçeneği seçmişti onu devre dışı bıraktım oldu şimdi. Teşekkürler bu arada
Sorununuzu cozuldugune sevindim tekrar bir sorun dahilinde foruma gelmeyi unutma 😉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri