Nvidia 108 Tane GTX 1080 Ti Hediye Ediyor.

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba saygıdeğer PC HOCASI forum sakinleri,

Pascal_1080Ti_gfe_Giveaway.png

Bugün sizlere Nvidia nın yaptığı en çılgın çekiliş/hediye lerinden birini paylaşacağım.
Biliyorum daha önce bir çoğunuzun başına gelmemiştir böyle büyük bir kampanya ve bu yüzden siz değerli PC HOCASI kullanıcılarına, kampanyadan haberdar olmayanlar için adeta biçilmiş kaftan.  :shy:
 Evet yanlış görmediniz tam 108 tane GTX 1080 Ti hediye ediliyor. Gözlerde dolar işaretini görebiliyorum. :shy: Bir çoğunuz diyebilir satıp sistem toplarım şahsen biran ben de düşündüm. Şimdi gelelim nasıl katılabiliriz bu kampanyaya.

Kampanyaya katılabilmek için GeForce Experience 3.0 ı Buraya tıklayarak Nvidianın sitesinden indirin ve kurulumu yapın. Kurulumdan sonra kayıtlı değil iseniz Nvidianın resmi adresine tekrar girip kayıt yapın. Unutmayın kayıt yaparken [font=Helvetica, Arial, sans-serif]“[/font]GeForce ve NVIDIA’dan en son ödülleri, haberleri ve daha fazlasını al” seçeneğine tıklamayı unutmayın kampanya bu tiki işaretleyen kullanıcılar için geçerlidir. Daha sonra GeForce Experience giriş yapın ve ayarlara girip hesap sekmesini seçerek sağ üst taraftaki tiki kontrol edin eğer işaretli ise sorun yok.

Kampanya 7 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir ve o gün hesabınıza Nvidia dan bir mail gelmiş ise şanslı kişi sizsiniz demek oluyor.  :shy: Umarım ihtiyaç sahibi birine çıkar hepinize saygılarımla iyi günler dilerim hoşça kalın PC HOCASI Ailesi. :heart:

murrat256

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu güzel kampanya bilgilendirmesi için teşekkürler hemen indiriyorum :) Fakat 108 mi yoksa 10 adet mi ?

KS

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
murrat256' Alıntı:
Bu güzel kampanya bilgilendirmesi için teşekkürler hemen indiriyorum :) Fakat 108 mi yoksa 10 adet mi ?

Kesin ve net 108 tane Nvidia Türkiye sayfasına girerek teyit edebilirsiniz.

MSI' Alıntı:
kız yurdu patlasa bize hademenin ki düşer dostum

Kime niyet kime kısmet?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Sadece Türkiye içerisinde olsaydı kapış kapış millet birbirini keserdi gerçekten ama global olduğu için beklenti sanırım biraz geriye çekildi ister istemez..

KS

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Sadece Türkiye içerisinde olsaydı kapış kapış millet birbirini keserdi gerçekten ama global olduğu için beklenti sanırım biraz geriye çekildi ister istemez..

Şansın kimden yana olacağını bilemeyiz.  :angel: :huh:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri