Soru Nzxt H5 Flow 2023 Vs Corsair 4000D

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
İşlemci
R7 5700X
Ekran Kartı
RX 6600XT
Sistemimi beyaz olarak değiştirmeye başladım ve öncelikli olarak kasa ihtiyacım olduğundan beyaz ve şık bir kasa bakıyorum. Bu 2 kasa arasında kaldım. 240mm Sıvı soğutucum var ve hangi kasada üst panele sığdırabilirim (ramlere vs deymeyecek şekilde) ve hangi kasa kalite açısından daha iyi bilmiyorum. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
168
Her ikiside kalitelidir Hangisi göz zevkinize uygunsa ,onu alınız.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
885
Sistemimi beyaz olarak değiştirmeye başladım ve öncelikli olarak kasa ihtiyacım olduğundan beyaz ve şık bir kasa bakıyorum. Bu 2 kasa arasında kaldım. 240mm Sıvı soğutucum var ve hangi kasada üst panele sığdırabilirim (ramlere vs deymeyecek şekilde) ve hangi kasa kalite açısından daha iyi bilmiyorum. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Hocam 4000D şuanda bende 3.2k gözüküyor çok fiyat çekmişler
Airflow konusunda kendini kanıtlamış bir kasa ve üst tarafa 360mm desteği olması bu kasayı öne geçiriyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,091
Zevklere bagli ben nzxt alirdim

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
168
Niye sığmasınki. Artict soğutucu değilki bu.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
885
kasa ufak duruyor tonlarca video izledim hepsinde ucu ucuna sığıyor gibi ama benim ramler biraz büyük beni korkutan kısım da bu zaten.
g360a modeli attım baktınız mı ? 4000D 2k 2.5k ya satılırken iyiydi ama şimdi fiyatı çok artmış.

KS

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Kasanızın modeli nedir ? 360mm sıvı soğutma desteği var üst tarafın. Sıvı soğutucu nedir ?
Masterliquid 240ml V2 var sorun desteklememesi değil ramlerle çakışıyor radyatör+fan olunca mevcut kasam da destekliyor ama anakartla üst panel arası açıklık yeterince fazla değil.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
885
Masterliquid 240ml V2 var sorun desteklememesi değil ramlerle çakışıyor radyatör+fan olunca mevcut kasam da destekliyor ama anakartla üst panel arası açıklık yeterince fazla değil.
Mevcut kasan nedir ? Aynı soğutucu şuan elimde sığmadığı kasalar gt301 gibi çok dar küçük kasalar. G360a ya sığmama imkanı yok diyebilirim. Lancool 2 var bende rahatça sığıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri