Okumadığınız Kitaplar Kampanyası

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar,Çoğumuzun Evinde Okunmuş Ya da Okunmadan Rafa Kaldırdığımız İhtiyaç Fazlası Kitaplarımız Vardır Tıpkı Bende Olduğu Gibi Şöyle Bir Şey Düşündüm İsteyen Olursa ve ya İhtiyacı Varsa Elimizde Olan Okumadığımız Kitap İsimlerini Buraya Yazarak Diğer Kullanıcılara İhtiyacı Olanlara Kitapları Gönderelim Hem Bir İyilik Yapmış Oluruz Hemde Gerçekten İşine Yarayacak Kardeşlerimize ve Abilerimize Yardımcı Olmuş Oluruz Ve Forum Yetkililerinden Konunun Bir Süreliğine Sabitlenmesini Arz Ederim...

Öncelikle Ben Başlayayım,

Kitaplar;

[font='Open Sans', sans-serif]1-) 10 Adımda Bilgisayar Güvenliği[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]2-) 3 Adet Sorularla SEO[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]3-) 3 Adet Uzmanından SEO[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]4-) Her Şeye Rağmen Başaranlar[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]5-) Scherlock Holmes - Korku Vadisi[/font]

İstediğiniz Kitapları İster Konu Altına İsterseniz de Özel Mesaj Yolu İle Bildirebilirsiniz.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Eminim böyle bir konu diğer arkadaşlarımıza da yardımcı olacaktır. Belki aradıkları bir kitap vardır hem vesile olmuş oluruz, hem de aramızadaki bağ daha güçlenir diye düşünüyorum. Bu konuyu Sosyal Medya'da da paylaşalım, diğer arkadaşlarımız da bilgilensinler :)

KS

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Eminim böyle bir konu diğer arkadaşlarımıza da yardımcı olacaktır. Belki aradıkları bir kitap vardır hem vesile olmuş oluruz, hem de aramızadaki bağ daha güçlenir diye düşünüyorum. Bu konuyu Sosyal Medya'da da paylaşalım, diğer arkadaşlarımız da bilgilensinler :)

Çok iyi düşünmüşsünüz hocam çok iyi olur sosyal medya işe yarayacaktır diye tahmin ve umut ediyorum...

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
furkancekmece' Alıntı:
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar,Çoğumuzun Evinde Okunmuş Ya da Okunmadan Rafa Kaldırdığımız İhtiyaç Fazlası Kitaplarımız Vardır Tıpkı Bende Olduğu Gibi Şöyle Bir Şey Düşündüm İsteyen Olursa ve ya İhtiyacı Varsa Elimizde Olan Okumadığımız Kitap İsimlerini Buraya Yazarak Diğer Kullanıcılara İhtiyacı Olanlara Kitapları Gönderelim Hem Bir İyilik Yapmış Oluruz Hemde Gerçekten İşine Yarayacak Kardeşlerimize ve Abilerimize Yardımcı Olmuş Oluruz Ve Forum Yetkililerinden Konunun Bir Süreliğine Sabitlenmesini Arz Ederim...

Kitaplar;

[font='Open Sans', sans-serif]2-) Her Şeye Rağmen Başaranlar[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]3-) Scherlock Holmes - Korku Vadisi[/font]

İstediğiniz Kitapları İster Konu Altına İsterseniz de Özel Mesaj Yolu İle Bildirebilirsiniz.

[font=Open Sans, sans-serif]alabilirim yazarı kim biraz içeriğine bakayım
[/font]

E

expert

Guest
furkancekmece' Alıntı:

Kitaplar;

[font='Open Sans', sans-serif]2-) Her Şeye Rağmen Başaranlar[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]3-) Scherlock Holmes - Korku Vadisi[/font]

bootstrap 4 kitabım var oda çekilişten uğur gelişkenhocamız sağolsun gönderdi daha başlayamadım :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Geçmişte Webtures & Seo Hocası'nda uzun yıllar çalışmış birisi olarak bende 3 adet Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitaplarını da arkadaşlara ücretsiz ileteceğim..

KS

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lightning cevap vermiyor batuemrullah isim soyisim ve adres bilgilerini özel mesaj yoluyla yollarsan kitabını göndereyim...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri