Önemli Bundan Böyle AYIN Üyesi Rütbesini Alan Kişiyi Ödüllendiriyoruz

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hayırlı uğurlu olsun güzel düşünce olmuş bende şimdi gördüm açıkçası sevindim. :D Forum üyelerine bu kadar değer veren başka forum var mıdır bilmiyorum. İyi forumlar. :)
Bu arada sonuna kadar hak ediyorsun bu ayın üyeliğini , bildiğim kadarıyla modaretörler olamıyor . Eğer olabiliyorsa Uğurun hakkı da es geçilmemeli.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bu arada sonuna kadar hak ediyorsun bu ayın üyeliğini , bildiğim kadarıyla modaretörler olamıyor . Eğer olabiliyorsa Uğurun hakkı da es geçilmemeli.
Teşekkür ederim. Adminler de ödül alabilseydi ödül kesinlikle @ugur.gozaydin hocamın hakkıydı. Ben dahil çoğu insanın üzerinde sistem toplama veya başka konularda emeği çok oldu. Gerçekten çok bilgili. Hayırlısı olsun. :) Ödül almak elbette güzel ama benim en önem verdiğim husus güzel arkadaşlık ortamı. Vaktimi burada güzel geçirmek ve yeni insanlarla tanışıp en sevdiğim, hobim olan konular ile ilgili bilgi alışverişi yapmak benim en büyük mutluluğum.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,060

Capuaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hayırlı olsun umarım zamani ve bilgisi olan kişilerin daha çok katılımıni saglayip bilgiye ihtiyaç duyan arakdaslar için gereken aksiyonu sağlar

Mr. Bean

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@OceanLaB Hayırlı olsun foruma hocam çok yerinde bir karar olmuş. Lakin bunun bir benzeri forumdaki kullanıcıların yorumlarına verilen tepkilere göre de yapılabilir. Yani mesela 500 reaksiyon skoruna ulaşan bir kullanıcıya herhangi bir ödül 400 reaksiyon skoruna ulaşan bir kullanıcıya da başka bir ödül verilebilir. Sadece bir fikir vermek istedim. Belki bunu da göz önünde bulundurursunuz.

Son düzenleme:

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Mafettin herşeyi ula dur sjsjsjsj

Benim için önemi yok ya ödül vs siz iyi olun yeter sizin gibi insanlarla aynı ortamda bulunmak bile benim için büyük şereftir.
Valla hocam bende ya sen yada @BatuhanKLC nin kazanacağını düşünüyorum foruma katkılarınız büyük

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri