Öneri: GNU/Linux Ubuntu'dan İbaret Değildir!

enginar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Koca bir GNU/Linux işletim sistemi ailesinden bahsederken forumda sadece Ubuntu'nun ele alınması diğer işletim sistemlerine haksızlık olur ve forum açısından yetersizlik oluşturur.

Tavsiyem, bu bölümün GNU/Linux olarak adlandırılması ve Ubuntu, Linux Mint, Arch, Debian gibi çok kullanılan dağıtımlara alt bolum açılmasıdır.

Üye olduğum diğer forumlarda da olduğu için garipsedim ve bunun için hesap açma gereği duydum.

Saygılarımı sunarım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,070
Koca bir GNU/Linux isletim sistemi ailesinden bahsederken forumda sadece Ubuntu'nun ele alinmasi diger isletim sistemlerine haksizlik olur ve forum acisindan yetersizlik olusturur.

Tavsiyem, bu bolumun GNU/Linux olarak adlandirilmasi ve Ubuntu, Linux Mint, Arch, Debian gibi cok kullanilan dagitimlara alt bolum acilmasidir.

Uye oldugum diger forumlarda da oldugu icin garipsedim ve bunun icin hesap acma geregi duydum.

Saygilarimi sunarim.

Selamlar,

Aslında haklısınız. Fakat biraz da kategorinin açılması için talep ve içeriğin doldurulması gereklidir. Şimdiye kadar bu tarz bir talep gelmediği için, boş durmasını istemedik. Zira kategoriyi açtığımızda içerisi boş olduğu zaman bir anlamı yok biliyorsunuz.

KS

enginar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selamlar,

Aslında haklısınız. Fakat biraz da kategorinin açılması için talep ve içeriğin doldurulması gereklidir. Şimdiye kadar bu tarz bir talep gelmediği için, boş durmasını istemedik. Zira kategoriyi açtığımızda içerisi boş olduğu zaman bir anlamı yok biliyorsunuz.
Haklisiniz, kisisel olarak Steam Deck ve Proton yeterince gelisince Linux'e bir akin olacagini dusunuyorum. Tahminim dogru cikarsa belki konular acilmaya baslar.

Tesekkur ederim cevap icin.

Umut Nas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Selamlar,

O zaman Ubuntu ismini GNU/Linux olarak değiştirsek daha iyi olmaz mı?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,070
Haklisiniz, kisisel olarak Steam Deck ve Proton yeterince gelisince Linux'e bir akin olacagini dusunuyorum. Tahminim dogru cikarsa belki konular acilmaya baslar.

Tesekkur ederim cevap icin.

Ben teşekkür ederim hocam. Bu tip durumlar uyarı değil bizim için faydalı eleştirilerdir. Kalıcı olmanız dileğiyle.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri