Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Outlast 2

header.jpg

• Geliştirici: Red Barrels
  • Yayımcı: Red Barrels
  • Çıkış Tarihi: 2017 nin ilk çeyreğinde 
  • Platform: PC
  • Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı

[attachment=117]

MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Core i3-530
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 Gb VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4xxx
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible
  • İlave Notlar: Min Specs for the Demo Final Min Specs will be updated

Outlast 2, övgü ve beğenileri kendi üstünde toplayan bir hayatta kalma oyunudur. Outlast'ın devamı niteliğinde olan devam oyunu ile aynı evrenin içinde olacaksınız. Farklı karakter ve farklı ayarlar ile Outlast 2, insan zihninin derinliklerine onun karanlık sırlarına saptırılmış yeni ve adrenalin dolu bir yolculuk olacak sizin için.

Hiçbir çatışma asla siyah beyaz değildir. Ama toz çöktüğü zaman, galipler kimin haklı olduğuna ve kimin yanlış olduğuna karar verirler. Kim iyidir ve kim kötüdür. İnsan doğası, bize şiddet ve ahlaksızlığın aşılarına iter ve bu da ilahi ilham ve Cennet vaadi ile haklı çıkarız. Korku çaresizlikten doğar. OUTLAST 2 sizin zihninizde ki korkularınızı deneyecek, oyuncuları delirmenin tek akılcı şey olduğu bir yere doğru sürükleyecek.

[video=youtube]

Ekli dosyalar

• pchocası4.png
    pchocası4.png
    34.3 KB · Görüntüleme: 460

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,097
Klavyene sağlık Onur, yine döktürmüşsün sistem gereksinimlerini :) Outlast 1'i 4.bölüme kadar oynamıştım sonrasında psikolojim el vermedi. Gerçekten insanı çok fazla tribe sokabiliyor o yüzden Outlast 2'yi de fazla oynayamayacağım sanırım :D

OnurhanTY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Benim arkadaşım Outlast'ta giriş yerindeki dışarıdan evi görünce bana şunu demişti,(kardeş yanlış anlamada içeride koş ananı tazeliyorlar deseler yine gitmem) demişti,o gün bugündür unutmam o lafını kahkaha atarım her seferinde :D buda büyük bir psikolojik baskı sunacak ve korkudan tek başımıza oynamayacağız,ben büyük ihtimal yine yayıncılardan izlerim

KS

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Klavyene sağlık Onur, yine döktürmüşsün sistem gereksinimlerini :) Outlast 1'i 4.bölüme kadar oynamıştım sonrasında psikolojim el vermedi. Gerçekten insanı çok fazla tribe sokabiliyor o yüzden Outlast 2'yi de fazla oynayamayacağım sanırım :D

Teşekkürler  :rolleyes: :shy:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri